اتوبار فرمانیه

اتوبار فرمانیه

اتوبار فرماینه | باربری صداقت بار خدمات بی نظری در استان تهران به هم شهریان خود ارائه می دهد و حمل بار و اثاثیه این عزیزان را انجام می دهد.

صداقت بار در تمامی نقاط استان تهران سرویس حمل و نقل ارائه می دهد. یکی از این نقاط منطقه فرمانیه می باشد. همشریانی که در این نقاط ساکن هستند می توانند حمل و نقل خود را مانند حمل اثاثیه ، اسباب کشی  ، باربری به شهرستان، حمل خرده بار ، جابجایی دفتر کار ، جابجایی شرکت و... خود را به باربری صداقت بار بسپارند. و این کار مهم را بدوم هیج دغدغه ای انجام دهند . 

شاید از خود بپرسید صداقت بار  | بار ما را به شهرستان ها هم ارسال می کند؟

جواب ما : بله هست ، باربری صداقت بار که جزو 10 شرکت برتر استان تهران می باشد و با 5 سال سابقه در این حوزه گزینه خوبی برای اعتماد و سپردن باربری می باشد . باربری صداقت بار ،بار و کالا شما را به تمام نقاط تهران و شهرستان های اطراف ارسال کند . پس نگران ارسال بار به شهرستان ها نباشید و باربری تهران به شهرستان ها خود را به ما بسپارید.

 

شاید از خود بپرسید صداقت بار کالا و وسایل ما را بسته بندی می کند؟

جواب ما : در این مورد هم بله هست ، اتوبار صداقت بار با کارگرانی مجرب و آموزش دیده در این قسمت از باربری در  کم ترین زمان بار و کالا و وسایل شما را به بهترین نحو بسته بندی می کنند . کارتن های مورد استفاده ضخیم و با کیفیت بود و در حین باربری هیچ خط و خشی وسایل و کالا شما را تهدید نمی کند . 

 

شما عزیزان می توانید برای رزرو وقت باربری با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید

44360360

88230943

22117871

 

درضمن شما عزیزان می توانید سرویس باربری خود را به صورت اینترنتی رزرو کنید و ما در عصر وقت با شما تماس بگیرم. برای رزرو اینترنتی کلید کنید