باربری اسلامشهر

باربری اسلامشهر

شرکت باربری و اتوبار صداقت بار با تجربه ترین شرکت ارائه دهنده خدمات حمل بار و اثاثیه منزل در استان تهران اینک مفتخر می باشند خدمات اسباب کشی را در شهرستان های تهران بخصوص در منطقه اسلامشر که شامل بسیاری از محله می شود را ارائه دهد. باربری صداقت بار خدمات زیادی برای جلب رضایت مشتریان خود ارائه می دهند و پروژه های اثاث کشی را با موفقیت انجام دهد.

باربری اسلامشهر | اتوبار در منطقه اسلامشهر | 1786 تلفن تماس

شماره تلفن باربری صداقت بار در منطقه  اسلامشهری 1786

 

باربری و اتوبار اسلامشهر

اتوبار اسلامشهر

اسباب کشی کار نیست که بتوان بدون برنامه ریزی آن را انجام داد واگر با دیدگاه به این موضوع نگاه نکنیم بی شک باید خود را برای جبران هزینه های در هنگام اسباب کشی رخ می دهد آماده کنیم. اتوبار های زیادی در اسلامشهر فعالیت می کند که هیچ کدام از آنها خدماتی که ما به شما ارائه می دهیم را ارائه نمی دهند. ما با تیکیه برای رزرومه کاری خود شامل بیش از 10 هزار حمل اثاثیه منزل ، بیش از 400 حمل اثاثیه ادارات و بسته بندی اثاثیه که همه این اسباب کشی ها بدون کوچک ترین صدمه ای انجام شده است در خدمت شما عزیزان هستیم.

 حمل اثاثیه منزل در رباط کریم

حمل بار و اثاثیه منزل که تخصص باربری صداقت بار می باشد و با چند تیم مجرب و آموزش دیده به صورت شبانه روزی و همچنین با ارائه سرویس vip به خدمات دهی می کند.اگر شما جزو اهالی محترم رباط کریم هستید و به دنبال یک شرکت باربری و اتوبار مناسب در رباط کریم می گردید ، می توانید بر روی صداقت بار حساب کنید. زیرا ما افراد متخصصی داریم که به تمامی محله های رباط کریم آشنایی کامل دارند آماده هر گونه خدمات رسانی در حوزه اسباب کشی برای شما عزیزان می باشند.

محله های اسلامشهر

 • رباط کریم
 • چهاردنگه
 • سبزدشت
 • گلستان
 • الاهیه
 • سلطان آباد
 • بازار مبل (شهرک قلعه میر)
 • سرنوری
 • مهدیه و محمدیه
 • قائمیه
 • واوان
 • و…

بیشتر این مناطق در نزدیکی و یا بخشی از منطقه اسلامشهر می باشد که همه آنها شامل مناطق تحت پوشش باربری ما می باشد و خدمات بدون هیچ گونه کم و کاستی ارائه داده میشود.

 

بسته بندی اثاثیه منزل در اسلامشهر

بسته بندی اثاثیه منزل از خدمات ویژه باربری در رباط کریم می باشد که توسط افراد آموزشش دیده متخصص انجام میشود. بی شک مرحله اسباب کشی جزو حساس ترین و مهم ترین مراحل یک جابجایی می باشد زیرا اگر از مرحله چشم پوشی کنیم و بدون درنظر گرفتن نوع بسته بندی وسایل منزل ، هر کدام از وسایل منزل را بسته بندی کنیم بی شک در هنگام بارگیری و حمل و نقل صدمه می بینند.

بهترین اتوبار در اسلامشهر

باربری تهران و اتوبار های زیادی در منطقه اسلامشهر فعالیت می کنند ، چه با مجوز چه بی مجوز ، تشخیص یک اتوبار معتبر و خوب در صورت نا آشنایی با تیم باربری صداقت بار کار دشواری می باشد. خدمات و قیمت های که از ما دریافت می کنید بسیار متوجه می شوید که هیچکدام از باربری های دیگر این خدمات را با این کیفیت و با این قیمت به شما هرگز ارائه نمی دهند.

 

اتوبار صداقت بار در محدوده اسلامشهر

شاید در ذهن شما سوال پیش بیاید که چرا انقدر مطمئن حرف میزنم !؟؟

در جواب باید بگویم که ما سالهاست در حوزه امر اسباب کشی فعالیت می کنیم و بعد هر جابجایی که انجام دادیم ، با مشتری تماس گرفته ایم و از نحوه برخورد تیم مان ، رضایت داشتن و رضایت از قیمت باربری سوال پرسیده ایم که 99درصد آنها بلااستثنا از تیم حمل بار ما رضایت کامل داشته اند.

خودرو های حمل بار ما در اسلامشهر

شرکت حمل و نقل صداقت بار ماشین های گوناگونی اعم از خاور ، نیسان ، وانت ، کامیون بار مسقف و موکت بندی را در اخیتار دارد که نیست به نیاز مشتری و تعداد نیاز به کارگر به محل ارسال می کند. تمامی خودرو های مورد استفاد در شرکت ما از نظر فنی کامل و همیشه قیل از انجام سرویس دهی به طور توسط یک شخص مطمئن در شرکت بررسی و مجوز اسباب کشی داده میشود تا هیچگونه مشکلی تهدید نکند اسباب کشی شما عزیزان را و به سلامت به خانه جدید جابجا شوید و به ادامه زندگی تان بپردازید.

قیمت باربری در اسلامشهر

قیمت و تعرفه اسباب کشی کلیه باربری و اتوبار ها مجاز را شرکت اتحادیه باربری تهران مشخص می کند و ما داشتن مجوز رسمی از اتحادیه تمامی تعرفه ها و قیمت های حمل بار و اثاثیه منزل را زیر نظر این اتحادیه مشخص می کینم. شما می توانید با استفاده از شماره تلفن 1786 خط ویژه با ما تماس حاصل فرماید و با یکی از کارشناسان ما اقدام به مشاوره کاملا رایگان کنید، کارشناس ما شما را با نوع خدماهی که شامل جابجایی شما می شود را به طور کامل و متخصصر توضیح می که در ادامه قیمت اسباب کشی شما نیز ارائه داده میشود. بی شک قیمتی که از ما خواهید گرفت، از هیچ اتوبار دیگری نخواهید گرفت.

سوالات متداول

آیا باربری صداقت بار مجوز رسمی دارد؟

بله ، صداقت بار در محدوده اسلامشهر با مجوز رسمی فعالیت می کند و یک شرکت باربری مجاز می باشد.

آیا می توان چند روز قبل رزرو کرد؟

بله شما می توانید زمان اسباب کشی خود را از چند روز قبل رزرو کنید.

آیا صداقت بار خدمات باربری از اسلامشهر به شهرستان های دیگر را دارد؟

بله ، صداقت بار خدمات درون شهری و برون شهری را بصورت شبانه روزی ارائه می دهد.

آیا صداقت بار یک تیم مجزا جهت بسته بندی ارسال می کند ؟

بله، یک تیم متخصص بسته بندی قبل از تیم حمل بار با تمام تجهیزات مورد نیاز مانند کارتن ، نایلون حباب دار و… برای شما ارسال میشود.