جلوگیری-از-کمردرد-هنگام-اسباب-کشی-باربری-صداقت-بار-

جلوگیری از کمردرد هنگام اسباب کشی

 

 

اسباب کشی و تغییر محل زندگی و کار همواره از مهم ترین دغدغه های بسیاری از افراد بوده است. جابه جایی و اثاث کشی، بسته بندی لوازم، حمل و نقل، تمیزکاری، عدم آشنایی با اصول باربری و ... از جمله مواردی هستند که ممکن است آسیب های جدی به کمر و ستون فقرات افراد بی تجربه وارد کند. حمل لوازم خصوصاً لوازم سنگین خانگی مانند ماشین لباسشویی، یخچال، ماشین ظرفشویی و ... کار بسیار دشواری است چرا که حجم و وزن بالایی دارند و چنانچه فرد تجربه کافی نداشته باشد ممکن است علاوه بر صدمات مالی به بدن خودش نیز آسیب وارد کند. در ادامه باربری صداقت بار به بررسی مهم ترین نکات حمل بار و تمامی مواردی که باعث جلوگیری از کمردرد در هنگام اسباب کشی می شود می پردازد.

 

مهم ترین نکات در هنگام اسباب کشی

به صورت کلی هر کاری که به شیوه غیر اصولی انجام شود (مانند نشستن نادرست، راه رفتن اشتباه و ...) ممکن است که باعث ایجاد آسیب به اندام های بدن فرد شود. هرچند که این عادات اشتباه ممکن است در دراز مدت به اندام ها آسیب بزنند اما فعالیت هایی هستند که ممکن است به صورتی آنی باعث ایجاد آسیب و صدمه به اندام ها شوند.

 حرکات اشتباه در حمل اثاثیه و لوازم خانگی می تواند آسیب های بسیار جدی به کمر و ستون فقرات افراد وارد کند. از مهم ترین نکاتی که برای جلوگیری از کمردرد هنگام اسباب کشی باید به آنها توجه کرد به شرح زیر می باشند:

حمل و نقل و اثاث کشی را به افراد ماهر و با تجربه واگذار کنید 

هر فردی هر چقدر هم که از قدرت بدنی بالایی برخوردار باشد اما تجربه کافی در حمل و جابجایی وسایل را نداشته باشد ممکن است که به خودش آسیب بزند. نیروهایی که در باربری استخدام می شوند و متخصص حمل و نقل وسایل خانگی می باشند به اندازه کافی آموزش دیده اند و از تجربه بالایی برخوردار هستند.

 این افراد تخصص کافی و لازم برای حمل وسایل را دارند و می توانند بدون هیچگونه آسیب مالی و جانی این امور را انجام دهند. بهترین کار برای جلوگیری از کمردرد هنگام جابجایی و اثاث کشی سپردن کار به نیروهای متخصص می باشد.

برای جلوگیری از کمردرد اجسام سنگین را به تنهایی جابه جا نکنید

بهترین روش برای بلند کردن و جابجا کردن لوازم خانه خصوصاً لوازم حجیم و سنگین کمک گرفتن از دیگران است. همانطور که گفت شد جابجایی وسایل سنگین ممکن است باعث مشکلاتی همچون کمردرد هنگام اسباب کشی شود بنابراین لازم است فرد برای حمل و بلند کردن اجسام سنگین از دوستان خود کمک بگیرد. زمانی که دو یا چند نفر به صورت همزمان یک وسیله را جابجا می کنند وزن و سنگینی آن تقسیم شده و فشار زیادی به یک فرد خاص وارد نمی شود و در نهایت احتمال آسیب دیدگی کمتر خواهد شد.

استفاده از زانوها برای بلند کردن اجسام

به صورت کلی جابجا کردن و بلند کردن وسایل و اجسام سنگین باید توسط افرادی انجام شود که آمادگی جسمانی مناسبی داشته باشند و توصیه می شود قبل از حمل وسایل فرد بدن خود پرا گرم کند تا دچار مشکل نشود. بسیاری از افراد برای بلند کردن اجسام سنگین از کم خود استفاده می کنند در حالی که این کار بسیار اشتباه بزرگی است و ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به کمر و ستون فقرات وارد شود.

برای بلند کردن اجسام سنگین لازم است که فرد از زانوهای خود کمک بگیرد چرا که انعطاف بالاتری دارند و از وارد شدن آسیب به کمر جلوگیری می کنند. در حقیقت شیوه اصولی و درست کردن وسایل به این شکل است که فرد ابتدا روی زانوها نشسته و سپس آن را بلند کرد.

 

استفاده از دالی مبلمان و لوازم کمکی برای جلوگیری از کمردرد هنگام اسباب کشی

امروزه وسایل مختلفی برای راحت تر کردن امور در دسترس افراد قرار دارند. دالی مبلمان چرخ های متحرکی هستند که می توانند در حمل و نقل لوازم به افراد کمک کنند. این چرخ ها کار جابجایی لوازم را برای افراد ساده تر می کنند و از آسیب دیدن کمر و بدن آنها جلوگیری می کنند. این چرخ ها برای حمل و جابجایی یخچال، لباسشویی، کمد، مبلمان، ماشین ظرفشویی و سایر اجسام سنگین بسیار کاربردی و مفید هستند.

 

رعایت نکات و قواعد حمل بار برای جلوگیری از کمردرد

همانطور که گفته شد افراد در هنگام جابجایی و نقل مکان و برای جلوگیری از کمردرد هنگام اسباب کشی لازم است که نکات و قواعد مختلفی را رعایت کنند. علاوه بر نکات عنوان شده در بخش قبلی می توان موارد دیگری را نام برد که از وارد شدن آسیب بدنی به افراد ممانعت می کند. مهم ترین نکات شامل موارد زیر می باشند:

 • قبل از اقدام به حرکت دادن لوازم از سلامت بسته بندی آنها مطمئن شوید تا در هنگام حمل و نقل تعادل خوبی داشته باشند.
 • قبل از اقدام به برداشتن وسایل وزن آنها را تخمین بزنید و در صورتی که توان حمل آن را نداشتید از دوستان خود کمک بگیرید.
 • سعی کنید که در هنگام حمل وسایل تا جای ممکن آنها را نزدیک بدن خود نگه دارید. هرچقدر وسایل از بدن دورتری باشند نگهداری و حمل آنها مشکل تر بوده و احتمال آسیب دیدن بدن بیشتر است.
 • قبل از اقدام به حرکت دادن اجسام سعی کنید که نحوه صحیح خم شدن و بلند کردن اجسام را به خوبی یاد بگیرید و قبل از حرکت دادن اجسام به خوبی نرمش کرده تا بدن آمادگی لازم را داشته باشد.
 • سعی کنید وزن اجسام را بر روی عضلات خود بگذارید نه اینکه فشار وزن اجسام به روی ستون فقرات بیفتد.
 • توجه به مرکز ثقل بدن و لوازم و هماهنگی آنها می تواند کمک زیادی به راحت تر حمل کردن آنها به فرد بکند.
 • زمانی که در حال حمل و جابجایی وسایل سنگین هستید به هیچ عنوان سرتان را پایین نندازید و زمین را نگاه نکنید و سعی کنید به روبه رو نگا کنید تا آسیب و فشار کمتری به کمر شما وارد شود.

سخن پایانی

جلوگیری از کمردرد هنگام اسباب کشی از اهمیت بسیار بالایی دارد چرا که ممکن است آسیب های مالی قابل جبران باشند اما آسیب های جانی می توانند تا آخر عمر همراه فرد باشد. استفاده از باربری صداقت بار و نیروهای متخصص و حرفه ای آنها برای اسباب کشی و حمل بار می تواند یکی از بهترین راهکارهای جلوگیری از آسیب های مالی و جانی باشد. همچنین افرادی که شخصا اقدام به حمل و نقل وسایل می کنند باید سعی کنند نکات و قواعد را به خوبی رعایت کنند و تا حد امکان به تنهایی وسایل سنگین را بلند نکنند.

 

باربری در توحید

خدمات اسباب کشی در محدوده توحید تهران ، باربری و اتوبار صداقت بار به عنوان بزرگ ترین و معتبر ترین شرکت حمل و نقل عمومی در سراسر تهران خدمات اسباب کشی در منطقه توحید تهران ارائه می دهد. اگر شما جزو افرادی هستید که به دنبال شرکتی جهت بسته بندی لوازم منزل و اثاث کشی منزل و یا محل کارتان هستید ما با افتخار در خدمت شما عزیزان هستیم ، شماره تلفن ما 1786 می باشد که می توانید به صورت شبانه روزی تماس بگیرید.

روال اسباب کشی در صداقت بار

در اولین مرحله شما بایستی با شماره تلفن 1786 تماس بگیرید و اقدام به مشاوره ارائه مختصری از خدماتی که می خواهید دریافت کنید در اختیار کارشناس پاسخگو بدهید. در ادامه مشاوره قیمت اسباب کشی و تعرفه خدمات برای شما ارائه داده می شود که در صورت توافق طرفیق یک روز و ساعت مشخص، از سوی شما مشتری عزیز مشخص می شود تا تیم حمل بار و بسته بندی به محل اعزام شود و همچنین خودرو مناسب با میزان اثاثیه شما نیز در محل مستقر شود. باربری توحید

ما در صداقت بار طبق قولی که به شما می دهیم ، تیم را در زمان مشخص شده اعزام می کنیم تا کار با سرعت و کیفیت بالا بدون معطلی انجام شود و یک تجربه خود اسباب کشی با صداقت بار را داشته باشید. اتوبار توحید

ما تیم های مختلفی جهت کار های از قبل

 • جابجایی اثاثیه سنگین
 • بسته بندی 
 • چیدمان 

در اختیار شما قرار می دهیم تا اسباب کشی را صورت کامل آسان انجام دهید و لوازم با ارزش شما هیچگونه آسیبی نبیند.

 

تلفن تماس 1786 بدون پیش شماره می باشد 

ما در صداقت بار جهت سرویس دهی سریع در تمام مناطق تهران از قبل باربری در توحید ، شعبه های زیادی داریم و چندین تیم نیز در این شعبه ها بصورت آماده باش می باشند که در صورت نیاز به اسباب کشی سریع ، سریعا به محل اعزام شوند و شروع به ارائه خدمات کنند. باربری توحید و اتوبار توحید نیز از شعبه های خوب صداقت بار می باشد که می توانید در طول هفته همه روزه خدمات دریافت کنید.قیمت باربری و تعرفه اسباب کشی ما طبق نرخ اتحادیه باربری تهران میباشد و هیچ گونه هزینه اضافی دریافت نمی شود.

باربری تهران به مازندران

باربری تهران به مازندران از جمله خدمات موسسه باربری صداقت بار می باشد. ما در شرکت باربری خود اسباب کشی را نه تنها در داخل تهران به صورت درون شهری و برون شهری ارائه میدهیم بلکه اسباب کشی بین استانی هم در ایران انجام میدهیم. ما به کمک شما مشتریان عزیز که تا بدیل لحظه از خدمات ما استفاده کرده اید و ما را جزو بهترین ها میدانید هیچ وقت شما را در اسباب کشی هایتان تنها نخواهیم گذاشت. اسباب کشی یکی از کارهای بسیار دشوار و سخت می باشد که می توانیم درصورتی که خودمات تجربه کافی داریم مدیریت و اثاثیه را انتقال دهیم و هم می توانیم از شرکت های همچون ما (صداقت بار ) استفاده نمایید.

باربری تهران به مازندران | صداقت بار

حمل بار از تهران به مازندران توسط یک تیم حرفه ای که شامل یک راننده و 4 کارگر مجرب و با اخلاق هستند مدیریت انجام می شود . شما می توانید قبل از اسباب کشی با شماره تلفن 1786 بدون پیش شماره تماس بگیرید و توسط یکی از کارشناسان ما مشاوره انجام دهید و در ادامه شما می توانید استعلام قیمت فرمایید تا قیمت شسته و رفته را دریافت کنید. همچنین کارشناس ما کلیه خدماتی که می تواند اسباب کشی شما را راحت تر و سریع کند ، ارائه می دهد که می توانید نسبت به نیاز خود انتخاب کنید. 

حال اگر شما جزو افرادی هستید که می خواهید به استان خوب کشورمان یعنی مازندران از تهران اثاثیه یا کالای ارسال کنید ما در شرکت باربری صداقت بار در خدمت شما هستیم. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان هست


باربری صداقت بار متخصص در امر بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در استان تهران می باشد که با مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران به صورت شبانه روزی ( حتی در تعطیلات ) خدمات جابجایی وسایل منزل و حمل بار را با وانت ، نیسان و کامیون انجام می دهد و تمامی خدمات باربری و اسباب کشی را برای شما انجام می دهد ، این شرکت با مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران به صورت شبانه روزی خدمات اسباب کشی را در تهران به عنوان برترین باربری با قیمت باربری زیر نظر اتحادیه در خدمت شما در تمامی محدوده های استان تهران می باشد و بهترین سرویس دهی باربری را برای اسباب کشی شما ارسال خواهد کرد.


به عنوان یک شرکت باربری در تهران، دلسوزانه به شما مشتریان خود توجه می کنیم و برای خدمات متعدد مربوط به باربری مانند بسته بندی اثاثیه منزل ، حمل بار و چیدمان با روشهای تماماً اصولی مجدانه تلاش می کنیم.

برای بسته بندی از لوازم بسیار با کیفیت استفاده می نماییم. برای راحتی شما مشتریان عزیز در باربری، رزرو آنلاین و تهیه  لوازم بسته بندی را در قسمت اپلیکیشن باربری صداقت بار راه اندازی کردیم. ساختار شرکت ما و استراتژی باربری تهران – سپند بار به اینگونه است که همواره در مراحل کارمان از شروع تا پایان شفافیت و پاسخگویی به مشتریان را رعایت نماییم.

باربری و اتوبار صداقت بار

چرا باربری صداقت بار

 • نگهداری ایمن : در سایت شرکت باربری تهران – صداقت بار ما به شما وسایل بسته بندی با کیفیتی ارائه میدهیم تا در تمامی شرایط آب و هوایی و مسافتی وسایل شما ایمن به مقصد برسد. خدمات باربری ما در شرکت باربری صداقت بار همچنین شامل بسته بندی ایمن و اصولی میباشد. تا وسایل بتوانند فشار لازم را در طول مسیر تحمل نمایند. همچنین برای لوازم حساس بسته بندی های پایدار و مناسب را در نظر میگیریم.
 • باربری قابل اعتماد : ما رانندگان مجرب و آموزش دیده ای داریم که میدانند چگونه باید یک کامیون را بارگیری نمایند. همچنین در تمامی مراحل باربری، اقلام را در کدام مکانها قرار دهند که ایمن تر باشد.
 • باربری منظم و سر وقت : زمان برای هر دو طرف قرارداد چه مشتری و چه شرکت باربری صداقت بار غنیمت است. تمامی مراحل در صداقت بار به موقع و با تنظیم دقیق زمانی انجام می پذیرد.

برای اسباب کشی از تهران به مازندران چه خودرو های ارائه میدهید؟

ما در موسسه صداقت بار اسباب کشی شما عزیزان جهت باربری مازندران از خودرو های همچون کامیون ، خاور ، نیسان و کامیونت استفاده می کنیم که همه آنها کاملا مسقف و موکت بندی شده می باشد . همه خودرو های داراه ای تعداد زیادی پتو جهت گذاشتن لای وسایل جهت استحکاک کمتر و جلوگیری از صدمه دیدن وسایل با ارزش شما قرار گرفته هست. 

ما از راننده گان کاملا حرفه ای که سالها سابقه اسباب کشی بین استان ها را دارند استفاده کرده ایم و بی شک اثاث کشی شما را بصورت کاملا حرفه ای بدون کوچک ترین صدمه و معطلی انجام می دهند.

 

لیست سایت های مازندران که صداقت بار به آن شهر اسباب کشی می کند

 • قائمشهر
 • بابل
 • آمل 
 • رامسر
 • بابلسر
 • ساری
 • شوش
 • نوشهر
 • متل قو
 • بهشهر
 • تنکابن
 • و...

شاید شهر مورد نظر شما در این لیست وجود نداشته باشد ولی می توانید با شماره تلفن 1786 ما تماس بگیرید و از کارشناسان ما سوال کنید.

 

ما در صداقت بار همواره آماده ارائه هر چبه بهتر خدمات به شما عزیزان می باشم . آرزوی بهترین ها برای تک تک شما عزیزان. صداقت بار

 

 

باربری نواب

اتوبار و باربری نواب از جمله شعبه های خوب شرکت صداقت بار می باشد. اگر شما جزو افرادی هستید که می خواهید اسباب کشی کنید ولی نمی دانید از کدام شرکت باربری خدمات دریافت کنید با ما همراه باشید تا با شرکت و خدمات ما آشنا بشید. 

باربری نواب | اتوبار نواب | صداقت بار

خدمات باربری و اتوبار صداقت بار 

باربری در نواب توسط تیم صداقت بار بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی می باشد که می توانید همه بصورت 24 ساعته با شماره تلفن 1786 (بدون پیش شماره حتی با موبایل) تماس حاصل فرمایید و اقدام به مشاوره در خصوص اثاث کشی خود و مطلع شدن از قیمت باربری در نواب مطلع شوید . وقتی شما با شرکت صداقت بار تماس حاصل می فرمایید ، ما یکی از کارشناس های خود را در اختیار شما قرار می دهیم تا به تمام سوالات شما و همچنین نحوه حمل بار و اثاثیه منزل در محدوده نواب تهران راهنمایی های لازم را برای شما عزیزان ارائه میدهد. در ادامه مشاوره شما می توانید با مطلع کردن محل بارگیری و محل تخلیه اثاثیه منزل ، قیمت باربری خود در منطقه نواب تهران مطلع شوید. 

بسته بندی اثاثیه منزل در محدوده نواب تهران

 

بسته بندی اثاثیه منزل

خدمات بسته بندی اثاثیه منزل در نواب توسط تیم صداقت بار صورت کاملا حرفه ای و توسط یک تیم مجرب با کلیه لوازم مورد نیاز بسته بندی صورت میگیرد. شما می توانید جهت دریافت خدمات بسته بندی نیز با شماره تلفن 1786 تماس حاصل فرمایید و اقدام به دریافت خدمات و رزرو وقت بسته بندی لوازم منزل خود را کنید. اگر به دنبال باربری سمت نواب هستید تا خدمات بسته بندی را نیز ارائه بدهد که ما در صداقت بار در خدمت شما عزیزان هستیم.

 

اتوبار نواب

اتوبار های بسیاری در محدوده نواب تهران فعالیت می کنند که کار پیدا کردن یک شرکت خوب که به تمام تعهدات خود در زمان اسباب کشی پایبند باشد کار دشواری شده است. ولی ما در باربری تهران صداقت بار به هر تعهدی که در زمان مشاوره برای شما داده می شود عمل می کنیم و در صورت هر گونه نا رضایتی اقدامات لازم جهت رضایت شما و عودت هزینه خدمات ، انجام می شود. به دلیل ارائه قیمت مناسب و خدمات بهتر همشهریان عزیز در منطقه نواب ما را با نام اتوبار ارزان واب نیز معرفی می کنند. تلفن اتوبار نواب 1786 می باشد که می توانید با تلفن و موبایل خود تماس بگیرید.

 

باربری پیروزی

یک خبر خوش برای شما دوست عزیزی که ساکن منطقه پیروزی تهران هستید ، موسسه باربری و اتوبار صداقت بار شعبه خود را در منطقه خیابان پیروزی تهران افتتاح کرد . ارائه خدمات اسباب کشی بصورت شبانه روزی و هفت روز هفته در سراسر محله پیروزی با کادری مجرب و حرفه ای انجام میشود. باربری پیروزی زیر نظر شرکت صداقت بار تمامی فعالیت و تعرفه های خود را ارائه میدهد . شما می توانید از منطقه پیروزی به هر نقطه از تهران اثاث کشی کنید و بدون کوچک ترین مشکل و صدمه ای برای وسایل با ارزشتان ، صداقت بار پیشرو در ارائه هر چه بهتر خدمات حمل و نقل در تهران

باربری پیروزی - اتوبار پیروزی تهران | صداقت بار

حمل بار و اثاثیه منزل در پیروزی

ما در صداقت بار با در اختیار داشتن بهترین و با تجربه ترین افراد خدمات حمل بار و اثاثیه منزل را به بهترین شکل به تمام مشتریان خود ارائه میدهیم ، حال برای منطقه پیروزی چندین تیم در اختیار شما قرار داده ایم تا حمل بار و اثاثیه منزل در پیروزی را برای شما عزیزان انجام دهند. افرادی که در صداقت بار فعالیت می کنند به تمامی موارد اسباب کشی و فوت و فن های جابجایی اثاثیه منزل سبک و سنگین مسلط می باشند و شما می توانید با خیال راحت اسباب کشی منزل خود را به ما بسپارید و فقط نظاره گر کار تیم حمل بار ما باشید.

برای تماس و درخواست سرویس باربری در پیروزی با شماره تلفن 1786 بدون پیش شماره حتی با موبایل ، تماس حاصل فرمایید

بسته بندی اثاثیه منزل در پیروزی

بسته بندی اثاثیه منزل در پیروزی

شرکت های باربری از جمله خدماتی که به مشتریان خود در کنار جابجایی اثاثیه منزلشان ارائه میدهنده خدمات بسته بندی اثاثیه منزل می باشد که به بهترین شکل باید این مورد انجام شود. اگر شما بسته بندی خوبی نداشته باشید ولی اثاثیه منزل شما را بهترین راننده با بهترین خودرو حمل بار ، جابجا کند بدون شک دچار مشکل خواهید شد و وسایل تان در طول اسباب کشی صدمه خواهند دید. حال باربری صداقت بار افراد و تیم متخصص به همین منظور در اختیار شما قرار میدهد و شما می توانید کلیه اثاثیه منزلتان را در اخیتار این افراد قرار دهید تا وسایل منزل شما را با تجهیزاتی که به همراه خود می اورند بسته بندی و در خودرو حمل بار چیدمان کنند. 

قیمت باربری در پیروزی

اتوبار و باربری صداقت بار از معتبر ترین باربری های تهران می باشد که با مجوز رسمی فعالیت می کند و این شرکت با تمامی تعرفه و خدمات خود را زیر نظر اتحادیه باربری تهران ارائه میدهد و شما تعرفه قانونی و منصفانه اسباب کشی خود را پرداخت خواهید کرد. قیمت باربری پیروزی بستگی به مقصد ، استفاده از خدمات مانند بسته بندی ، نوع خودرو حمل بار ، تعداد کارگر مورد نیاز و میزان ساعت کارگران برای جابجایی اثاثیه منزل شما بستگی دارد. همچنین داشتن وسایل سنگین و جابجایی آن در طبقات نیز در قیمت باربری تاثیر دارند.

برای دریاقت قیمت باربری خود با شماره 1786 تماس حاصل فرمایید.

معرفه محله پیروزی

 

محله پیروزی در یک نگاه
نام محله: پیروزی
منطقه: ناحیه 2 منطقه 13 شهرداری تهران
محل استقرار: شرق شهر تهران
شهرت محله: دسترسی مناسب به امکانات رفاهی
بافت محله: عمدتا آپارتمان‌های چند طبقه و نوساز
همسایه های محلی: شرق به بزرگراه بسیج(میدان شهید کلاهدوز سابق) | غرب به میدان شهدا (خیابان 17 شهریور) | از شمال با خیابان 5/31| جنوب با بزرگراه محلاتی
دسترسی های محلی: بزرگراه بسیج، بزرگراه امام علی، بزرگراه محلاتی، خیابان پیروزی
ایستگاه مترو: دارد
ایستگاه BRT : ندارد
سطح قیمت: متوسط رو به بالا
نرخ ملک: از متری 7 میلیون تومان تا متری 15 میلیون تومان

محله پیروزی تهران کجاست؟
محله‌ی پیروزی در ناحیه‌ی 2 منطقه‌ی 13 شهرداری و شرق شهر تهران قرار گرفته است. این محله از جنوب به بزرگراه محلاتی، از شمال به خیابان 5/31 ، از شرق به بزرگراه بسیج(میدان شهید کلاهدوز سابق) و از سمت غرب با میدان شهدا (خیابان 17 شهریور) همسایه است.

 

درباره ما

باربری - خدمات ویژه اتوبار -خدمات ویژه خدمات اتوبار صداقت بار برای کسانی که به یک جابجایی بی دغدغه می اندیشند! اتوبار و باربری صداقت هر ساله با نزدیک شدن به فصل تابستان ، مستاجرها و کسانی که قصد دارند منزل خود را به قصد خانه ای تازه جابجا کنند . با یک دغدغه اساسی به نام اثاث کشی روبرو می شوند . 

ادامه مطلب...

تماس با ما

آدرس: ایران - تهران - شهران - بالاتر از نیروگاه - نبش کوچه سادات - پلاک 187 اتوبار صداقت

تلفن: 44360360 شعبه غرب

تلفن: 88230943 شعبه مرکز

تلفن: 22117872 شعبه شمال

آدرس باربری صداقت بار درگوگل مپ