باربری تهران به مازندران

باربری تهران به مازندران از جمله خدمات موسسه باربری صداقت بار می باشد. ما در شرکت باربری خود اسباب کشی را نه تنها در داخل تهران به صورت درون شهری و برون شهری ارائه میدهیم بلکه اسباب کشی بین استانی هم در ایران انجام میدهیم. ما به کمک شما مشتریان عزیز که تا بدیل لحظه از خدمات ما استفاده کرده اید و ما را جزو بهترین ها میدانید هیچ وقت شما را در اسباب کشی هایتان تنها نخواهیم گذاشت. اسباب کشی یکی از کارهای بسیار دشوار و سخت می باشد که می توانیم درصورتی که خودمات تجربه کافی داریم مدیریت و اثاثیه را انتقال دهیم و هم می توانیم از شرکت های همچون ما (صداقت بار ) استفاده نمایید.

باربری تهران به مازندران | صداقت بار

حمل بار از تهران به مازندران توسط یک تیم حرفه ای که شامل یک راننده و 4 کارگر مجرب و با اخلاق هستند مدیریت انجام می شود . شما می توانید قبل از اسباب کشی با شماره تلفن 1786 بدون پیش شماره تماس بگیرید و توسط یکی از کارشناسان ما مشاوره انجام دهید و در ادامه شما می توانید استعلام قیمت فرمایید تا قیمت شسته و رفته را دریافت کنید. همچنین کارشناس ما کلیه خدماتی که می تواند اسباب کشی شما را راحت تر و سریع کند ، ارائه می دهد که می توانید نسبت به نیاز خود انتخاب کنید. 

حال اگر شما جزو افرادی هستید که می خواهید به استان خوب کشورمان یعنی مازندران از تهران اثاثیه یا کالای ارسال کنید ما در شرکت باربری صداقت بار در خدمت شما هستیم. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان هست


باربری صداقت بار متخصص در امر بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در استان تهران می باشد که با مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران به صورت شبانه روزی ( حتی در تعطیلات ) خدمات جابجایی وسایل منزل و حمل بار را با وانت ، نیسان و کامیون انجام می دهد و تمامی خدمات باربری و اسباب کشی را برای شما انجام می دهد ، این شرکت با مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران به صورت شبانه روزی خدمات اسباب کشی را در تهران به عنوان برترین باربری با قیمت باربری زیر نظر اتحادیه در خدمت شما در تمامی محدوده های استان تهران می باشد و بهترین سرویس دهی باربری را برای اسباب کشی شما ارسال خواهد کرد.


به عنوان یک شرکت باربری در تهران، دلسوزانه به شما مشتریان خود توجه می کنیم و برای خدمات متعدد مربوط به باربری مانند بسته بندی اثاثیه منزل ، حمل بار و چیدمان با روشهای تماماً اصولی مجدانه تلاش می کنیم.

برای بسته بندی از لوازم بسیار با کیفیت استفاده می نماییم. برای راحتی شما مشتریان عزیز در باربری، رزرو آنلاین و تهیه  لوازم بسته بندی را در قسمت اپلیکیشن باربری صداقت بار راه اندازی کردیم. ساختار شرکت ما و استراتژی باربری تهران – سپند بار به اینگونه است که همواره در مراحل کارمان از شروع تا پایان شفافیت و پاسخگویی به مشتریان را رعایت نماییم.

باربری و اتوبار صداقت بار

چرا باربری صداقت بار

 • نگهداری ایمن : در سایت شرکت باربری تهران – صداقت بار ما به شما وسایل بسته بندی با کیفیتی ارائه میدهیم تا در تمامی شرایط آب و هوایی و مسافتی وسایل شما ایمن به مقصد برسد. خدمات باربری ما در شرکت باربری صداقت بار همچنین شامل بسته بندی ایمن و اصولی میباشد. تا وسایل بتوانند فشار لازم را در طول مسیر تحمل نمایند. همچنین برای لوازم حساس بسته بندی های پایدار و مناسب را در نظر میگیریم.
 • باربری قابل اعتماد : ما رانندگان مجرب و آموزش دیده ای داریم که میدانند چگونه باید یک کامیون را بارگیری نمایند. همچنین در تمامی مراحل باربری، اقلام را در کدام مکانها قرار دهند که ایمن تر باشد.
 • باربری منظم و سر وقت : زمان برای هر دو طرف قرارداد چه مشتری و چه شرکت باربری صداقت بار غنیمت است. تمامی مراحل در صداقت بار به موقع و با تنظیم دقیق زمانی انجام می پذیرد.

برای اسباب کشی از تهران به مازندران چه خودرو های ارائه میدهید؟

ما در موسسه صداقت بار اسباب کشی شما عزیزان جهت باربری مازندران از خودرو های همچون کامیون ، خاور ، نیسان و کامیونت استفاده می کنیم که همه آنها کاملا مسقف و موکت بندی شده می باشد . همه خودرو های داراه ای تعداد زیادی پتو جهت گذاشتن لای وسایل جهت استحکاک کمتر و جلوگیری از صدمه دیدن وسایل با ارزش شما قرار گرفته هست. 

ما از راننده گان کاملا حرفه ای که سالها سابقه اسباب کشی بین استان ها را دارند استفاده کرده ایم و بی شک اثاث کشی شما را بصورت کاملا حرفه ای بدون کوچک ترین صدمه و معطلی انجام می دهند.

 

لیست سایت های مازندران که صداقت بار به آن شهر اسباب کشی می کند

 • قائمشهر
 • بابل
 • آمل 
 • رامسر
 • بابلسر
 • ساری
 • شوش
 • نوشهر
 • متل قو
 • بهشهر
 • تنکابن
 • و...

شاید شهر مورد نظر شما در این لیست وجود نداشته باشد ولی می توانید با شماره تلفن 1786 ما تماس بگیرید و از کارشناسان ما سوال کنید.

 

ما در صداقت بار همواره آماده ارائه هر چبه بهتر خدمات به شما عزیزان می باشم . آرزوی بهترین ها برای تک تک شما عزیزان. صداقت بار

 

 

باربری پیروزی

یک خبر خوش برای شما دوست عزیزی که ساکن منطقه پیروزی تهران هستید ، موسسه باربری و اتوبار صداقت بار شعبه خود را در منطقه خیابان پیروزی تهران افتتاح کرد . ارائه خدمات اسباب کشی بصورت شبانه روزی و هفت روز هفته در سراسر محله پیروزی با کادری مجرب و حرفه ای انجام میشود. باربری پیروزی زیر نظر شرکت صداقت بار تمامی فعالیت و تعرفه های خود را ارائه میدهد . شما می توانید از منطقه پیروزی به هر نقطه از تهران اثاث کشی کنید و بدون کوچک ترین مشکل و صدمه ای برای وسایل با ارزشتان ، صداقت بار پیشرو در ارائه هر چه بهتر خدمات حمل و نقل در تهران

باربری پیروزی - اتوبار پیروزی تهران | صداقت بار

حمل بار و اثاثیه منزل در پیروزی

ما در صداقت بار با در اختیار داشتن بهترین و با تجربه ترین افراد خدمات حمل بار و اثاثیه منزل را به بهترین شکل به تمام مشتریان خود ارائه میدهیم ، حال برای منطقه پیروزی چندین تیم در اختیار شما قرار داده ایم تا حمل بار و اثاثیه منزل در پیروزی را برای شما عزیزان انجام دهند. افرادی که در صداقت بار فعالیت می کنند به تمامی موارد اسباب کشی و فوت و فن های جابجایی اثاثیه منزل سبک و سنگین مسلط می باشند و شما می توانید با خیال راحت اسباب کشی منزل خود را به ما بسپارید و فقط نظاره گر کار تیم حمل بار ما باشید.

برای تماس و درخواست سرویس باربری در پیروزی با شماره تلفن 1786 بدون پیش شماره حتی با موبایل ، تماس حاصل فرمایید

بسته بندی اثاثیه منزل در پیروزی

بسته بندی اثاثیه منزل در پیروزی

شرکت های باربری از جمله خدماتی که به مشتریان خود در کنار جابجایی اثاثیه منزلشان ارائه میدهنده خدمات بسته بندی اثاثیه منزل می باشد که به بهترین شکل باید این مورد انجام شود. اگر شما بسته بندی خوبی نداشته باشید ولی اثاثیه منزل شما را بهترین راننده با بهترین خودرو حمل بار ، جابجا کند بدون شک دچار مشکل خواهید شد و وسایل تان در طول اسباب کشی صدمه خواهند دید. حال باربری صداقت بار افراد و تیم متخصص به همین منظور در اختیار شما قرار میدهد و شما می توانید کلیه اثاثیه منزلتان را در اخیتار این افراد قرار دهید تا وسایل منزل شما را با تجهیزاتی که به همراه خود می اورند بسته بندی و در خودرو حمل بار چیدمان کنند. 

قیمت باربری در پیروزی

اتوبار و باربری صداقت بار از معتبر ترین باربری های تهران می باشد که با مجوز رسمی فعالیت می کند و این شرکت با تمامی تعرفه و خدمات خود را زیر نظر اتحادیه باربری تهران ارائه میدهد و شما تعرفه قانونی و منصفانه اسباب کشی خود را پرداخت خواهید کرد. قیمت باربری پیروزی بستگی به مقصد ، استفاده از خدمات مانند بسته بندی ، نوع خودرو حمل بار ، تعداد کارگر مورد نیاز و میزان ساعت کارگران برای جابجایی اثاثیه منزل شما بستگی دارد. همچنین داشتن وسایل سنگین و جابجایی آن در طبقات نیز در قیمت باربری تاثیر دارند.

برای دریاقت قیمت باربری خود با شماره 1786 تماس حاصل فرمایید.

معرفه محله پیروزی

 

محله پیروزی در یک نگاه
نام محله: پیروزی
منطقه: ناحیه 2 منطقه 13 شهرداری تهران
محل استقرار: شرق شهر تهران
شهرت محله: دسترسی مناسب به امکانات رفاهی
بافت محله: عمدتا آپارتمان‌های چند طبقه و نوساز
همسایه های محلی: شرق به بزرگراه بسیج(میدان شهید کلاهدوز سابق) | غرب به میدان شهدا (خیابان 17 شهریور) | از شمال با خیابان 5/31| جنوب با بزرگراه محلاتی
دسترسی های محلی: بزرگراه بسیج، بزرگراه امام علی، بزرگراه محلاتی، خیابان پیروزی
ایستگاه مترو: دارد
ایستگاه BRT : ندارد
سطح قیمت: متوسط رو به بالا
نرخ ملک: از متری 7 میلیون تومان تا متری 15 میلیون تومان

محله پیروزی تهران کجاست؟
محله‌ی پیروزی در ناحیه‌ی 2 منطقه‌ی 13 شهرداری و شرق شهر تهران قرار گرفته است. این محله از جنوب به بزرگراه محلاتی، از شمال به خیابان 5/31 ، از شرق به بزرگراه بسیج(میدان شهید کلاهدوز سابق) و از سمت غرب با میدان شهدا (خیابان 17 شهریور) همسایه است.

 

باربری شرق تهران

باربری شرق تهران ، اتوبار شرق تهران

آیا با فعالیت ها و خدمات ارائه شده در باربری شرق تهران آشنا هستید؟ آیا می دانید در این اتوبار خدمات با چه کیفیتی ارائه می شود و رضایت مشتری از آن چگونه است؟

امروزه گسترش فعالیت های اقتصادی و تخصصی شدن کارها ، نیاز به تخصص و دانش را در بنگاه های اقتصادی افزایش داده است. در بنگاه های اقتصادی همچون باربری ها اهمیت این موضوع دو چندان شده است و رقابت فشرده بر سر ارائه خدمات بهتر و کسب رضایت مشتری در جریان است. مدیریت باربری شرق تهران تمام توان ، نیرو و امکانات موجود را به خدمت گرفته است تا بار مشتری را به صورت ایمن و مطمئن منتقل کند و رضایت مشتری را جلب کند.

باربری شرق تهران

کسب رضایت مشتری در باربری شرق تهران

مدیریت صداقت بار از کادری کارآزموده و با تبحر و امکانات پیشرفته بسته بندی و ماشین آلات پیشرفته و مجهز برای حمل و نقل کالا و اثاثیه استفاده می کند. تا انتقال بار به صورت مطمئن و با امنیت کامل انتقال یابد و مشتری از خدمات دریافت شده راضی باشد. سابقه چند سال سابقه تلاش موفق این باربری اعتبار آن را تایید کرده است. بنابراین هر روز بر تعداد مشتریان صداقت بار افزوده می شود. مشتریان از کیفیت خدمات صورت گرفته توسط کادر این مرکز حمل بار رضایت کامل دارند. چرا که بار آن ها بدون هیچ نوع آسیبی به مقصد ارسال می یابد.

کادر ماهر و آموزش دیده در اتوبار شرق تهران

اعضای این مرکز خدمت رسانی همه افرادی هستند که دانش و تخصص مورد نیاز در رابطه با حرفه خود را دارا می باشند. افراد موجود در این اتوبار کارگر حمل بار ، راننده ها ، مشاوران و مدیر این شرکت اعضایی با تجربه و آموزش دیده هستند. شاید فکر کنید ، که کارگری مگر آموزش نیاز دارد؟ بله چگونگی حمل اسباب و اثاثیه و عدم آسیب دیدگی آن هم هنر است هم دانش و تخصص. کارگر حمل بار علاوه بر قدرت بدنی بالا لازم است در رابطه با روش های حمل بار آموزش ببیند. در آموزش مربوطه طریقه مناسب حمل بار ایمن و سالم به افراد آموزش داده می شود.

حمل بار و اثاثیه منزل با خاور مسقف

استفاده از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و مدرن در باربری شرق تهران

در این مرکز حمل بار ماشین های مجهز و پیشرفته در نوع و سایزهای گوناگون موجود است. از وانت بار و تاکسی بار برای حمل بارهای کم و کوچک گرفته تا کامیون های متوسط و بزرگ مسقف و بدون سقف و ترانزیت های مجهز حمل بار همه در این مرکز موجود است. مشتری می تواند برای حمل و نقل بار خود ماشین مناسب را سفارش دهد و بار خود را منتقل نماید.

محدوده  کاری باربری شرق تهران

از شرق تهران به سراسر کشور و از سراسر کشور به منطقه شرق تهران بزرگ می توانید برای حمل بار خود از خدمات این باربری بهره مند شوید و بار خود را حمل نمایید.

 منطقه شرق تهران شامل: مناطق 4 ، 8 ، 13 ، 14 و 15 تهران می باشد. مناطق 3 ، 7 و 12 نیز متمایل به شرق تهران می باشند. از نواحی و محله های معروف تهران :

پاسداران ، هروی ، ساقدوش ، رسالت ، حکمت ، تهرانپارس ، صادقیه ، هنگام ، تهران نو ، دماوند ، حشمتیه ، شمیران نو ، دلاوران ، سراج ، استخر ، امام حسین ، افسریه ، مسعودیه ، پیروزی ، دماوند ، چهارراه تلفونخونه ، هفت حوض ، لویزان ، قاسم آباد ،  پدرثانی ، تسلیحات ، وحدتیه ، اصفهانک ، حشمتیه ، نارمک ، خاک سفید ، برخه حصار ، مجیدیه ، سرخه حصار ، شمس آباد ، قنات کوثر و نظام آباد را اسم برد.

 

روش های برقراری تماس با اتوبار شرق تهران

برای این که بتوانید با دفتر اتوبار شرق تهران در ارتباط باشید ، از طریق شماره های زیر با این دفتر تماس بگیرید و از خدمات ارائه شده در این مرکز و چگونگی حمل و نقل بار و بهترین زمان حمل بار مطلع شوید. پس از دریافت مشاوره رایگان و آگاهی یافتن از اطلاعات مذکور می توانید به این موسسه اعتماد کنید و بار خود را با اطمینان کامل به آن ها بسپارید.  

اعتماد و اعتبار باربری شرق تهران

این موسسه حمل بار برای این که مشتری راضی باشد ، تمام توان خود را به خدمت گرفته است. در طی چندین سال که از کار و تجربه این موسسه میگذرد ، اعضای مجموعه با عمل صادقانه خود به همه ثابت کرده اند که برای جلب رضایت مشتری از جان و دل مایه میگذارند و تمام توان خویش را به خدمت می گیرند تا بار مشتری را ایمن و سالم به مقصد برسانند. تجربه چندین ساله آن ها نیز این گفته را تایید و تضمین می کند. مشتریان از کیفیت خدمات صورت گرفته در این مرکز حمل بار رضایت دارند و روز به روز بر تعداد آنها افزوده می شود.

بسته بندی اثاثیه و لوازم در اتوبار شرق تهران

در این اتوبار از لوازم محکم و به روز بسته بندی و روش های نوین برای بسته بندی اثاثیه و لوازم استفاده می کنند. قبل از بسته بندی ، اجناس از نظر نوع و جنس بار از هم تفکیک می شود و پس از مرتب کردن و دسته بندی هر بار در محل مشخصی مستقر می شود.  پس از استقرار بار در کامیون حمل بار همه فضاهای خالی با مواد نرم صنعتی و پیشرفته مسدود می شود. تا بار مورد نظر ضمن انتقال به مقصد بر اثر ضربات وارده و تکان های موجود آسیب نبیند. همچنین بسته بندی لوازم آشپزخانه و اثاثیه شکستنی به صورت جداگانه قبل از منتقل کردن توسط نیروهای باربری به شیوه اصولی و منظم انجام می شود. کادر موجود روی هر بسته مشخص می کنند که داخل  آن بسته چه نوع وسیله ای وجود دارد و مربوط به چه شخص یا مکانی است.

 

شیوه چیدمان منظم بار در اتوبار شرق تهران

کادر مجرب و حرفه ای این مرکز حمل بار ، اثاثیه و بار مورد نظر را در درون کامیون های حمل بار و صورت منظم و تفکیک شده می چینند. به گونه ای که بیشترین استفاده از فضای درون خودرو صورت بگیرد. این اعضا همچنین پس از انتقال بار به مقصد اصلی در چیدن و منظم کردن اثاثیه با صاحب بار کمک می کنند و در کمترین زمان ممکن با استفاده از مهارت و دانش خود به صورت اصولی اثاثیه را در منزل و یا مکان جدید می چینند. برای تنظیم دکوراسیون منزل و محل کار می توانید به دانش و تخصص این افراد اعتماد کنید و دکوراسیون اثاثیه خود را به آن ها بسپارید.

مراحل انجام کار در باربری شرق تهران

 •         اگر باری برای حمل دارید و مایل هستید با باربری شرق تهران ان را منتقل کنید ، با استفاده از شماره تلفن های زیر با این مرکز تماس بگیرید.
 •         پس از برقراری تماس ، مشاوران متبحر باربری در رابطه با چگونگی حمل بار ، هزینه های دریافتی و همچنین زمان بهینه حمل بار با شما مشورت می کنند.
 •         پس از دریافت راهنمایی های لازم ، این شما هستید که تصمیم می گیرید بار خود را به این موسسه بسپارید یا نه.
 •         اگر تصمیم گرفتید که بار خود را به این مرکز بسپارید ، کادر مجرب موجود در این مرکز حمل بار ، برای بسته بندی و چیدن منظم بار خدمت می رسند.
 •         پس از این که بار به صورت منظم دسته بندی و بسته بندی شد ، کادر موجود با مهارت تمام آن را به داخل خودرو های حمل بار منتقل می کنند.
 •        کارگران بار را در داخل خودرو حمل بار به صورت منظم و مرتب می چینند. طوری که با حرکت خودرو و تکان های موجود در بین راه به بار ضربه وارد نشود و  بار آسیب نبیند.
 •         با رسیدن به مقصد ، کادر موجود اثاثیه را به صورت منظم و مرتب به مقصد نهایی حمل می کنند.
 •         پس از گذاشتن بار در درون محل تازه می توانید از کادر موجود برای چیدمان و دکوراسیون محل تازه اثاثیه کمک بگیرید.

هزینه های حمل بار در باربری شرق تهران

در مرکز حمل بار شرق تهران هزینه اضافی از کسی گرفته نمی شود. مدیریت باربری نوع هزینه های حمل بار را به گونه ای تعین و تنظیم کرده است که همه اقشار متوسط و کم درآمد جامعه نیز بتواند ، در زمان حمل اثاثیه و لوازم خود از خدمات حرفه ای و تخصصی برخوردار باشند. برای همین هزینه های دریافتی نسبتاً پایین است. تناسب بین بار و ماشین و همچنین تناسب بین هزینه های پرداختی و خدمت دریافت شده در این مرکز حمل بار از منصفانه بودن قیمت ها حکایت دارد. مدیریت قصد دارید درآمد بیشتر و سود بالاتر را با افزایش تعداد بارهای منتقل شده و قابل انتقال افزایش دهد. برای این که تعداد بارها افزایش یابد  و مشتری راضی باشد ، هزینه های دریافتی را نسبتاٌ کم در نظر گرفته اند.

با مرتب کردن لوازم ، بار تحویل مشتری داده می شود و نیروها برای انجام وظیفه بعدی مهیا می شوند. آیا شما برای حمل و نقل بار خود از خدمات اتوبار شرق تهران کمک گرفته اید؟ آیا از خدمات انجام شده در این باربری و اخلاق کاری نیروی انسانی آن آگاه هستید؟ آیا می دانید در این مرکز حمل بار هزینه های دریافتی متناسب است؟ نظر خود را در این رابطه به اشتراک بگذارید.

 

 

توصیه های صداقت بار

توصیه های صداقت بار برای اسباب کشی

توصیه‌های صداقت بار برای اسباب‌کشی

توصیه های صداقت بار برای اسباب کشی

توصیه‌های صداقت بار برای اسباب‌کشی شامل چه نکاتی هستند؟ قبل از اسباب‌کشی چه کارهایی باید انجام داد؟ بعد از اسباب‌کشی چه مواردی باید رعایت شوند.

اسباب‌کشی و تغییر محل زندگی و کار تقریباً به یک امر طبیعی در زندگی‌های امروزی تبدیل شده است و هر روزه در نقاط مختلف شاهد اثاث‌کشی و نقل مکان افراد زیای هستیم. از آنجایی که لوازم و اثاثیه منازل و محل کار از دارایی‌های باارزش افراد هستند لازم است که در حمل و نقل آن‌ها نکات و قواعدی رعایت شوند تا بدون وارد شدن خسارت و آسیب این کار صورت گیرد. از این‌رو صداقت بار با توجه به سابقه بلندمدت در زمینه خدمات‌رسانی و اثاث‌کشی خود، توصیه‌هایی را برای قبل و بعد از اسباب‌کشی به افرادی که قصد انجام این کار را دارند ارائه می‌کند.

نکات مهم در هنگام اسباب کشی

نکاتی که قبل از اسباب‌کشی باید رعایت کرد:

 • قبل از هر چیزی زمان مناسبی برای اسباب‌کشی انتخاب کنید. این زمان می‌تواند با در نظر گرفتن زمان اتمام قرارداد قبلی، آماده بودن محل جدید، شرایط کاری و در دسترس بودن افراد برای اسباب‌کشی تعیین شود.
 • سعی کنید تمامی وسایلی که در هنگام اسباب‌کشی به آن‌ها نیاز پیدا خواهید کرد را فراهم کنید تا بتوانید با سرعت بیشتر کار اسباب‌کشی را انجام دهید. کارتن، پارچه، روزنامه، سلفون، نایلون‌های حباب‌دار، چسب پهن، ماژیک و برچسب از مهم‌ترین وسیله‌ها در هنگام اسباب‌کشی هستند.
 • نکته بعدی غربال‌گری وسایل است. تعدادی از وسایل وجود دارند که هیچ‌گونه استفاده‌ای ندارند، بنابراین لزومی ندارد آن‌ها را به خانه یا محل جدید خودتان ببرید. با غربالگری وسایل می‌توانید علاوه بر کم کردن زحمت آماده‌سازی، محیط جدید را با نظم بیشتری بچینید
 • نکته بعدی انجام بسته‌بندی اصولی و صحیح است. در صورتی که خودتان کار بسته‌بندی وسایل را انجام می‌دهید لازم است که جعبه‌های و کارتن‌های مقاوم استفاده کنید و از روزنامه، پارچه، پتو و دیگر ابزارها برای بسته‌بندی درست استفاده کنید. همچنین تمامی بسته‌بندی‌ها را برچسب‌گذاری کنید تا در مقصد مشکلی برای چینش آن‌ها نداشته باشید.
 • سعی کنید اسناد، مدارک و اشیا قیمتی و مهم خودتان را به‌گونه‌ای بسته‌بندی و آماده کنید که در محل جدید برای پیدا کردن آن‌ها مشکلی نداشته باشید.
 • از شرکت‌های معتبر و باسابقه استفاده کنید. استفاده از شرکت‌های حمل بار معتبر می‌تواند سلامت وسایل شما را تضمین کند و هرگونه خسارتی را جبران کند. این شرکت‌ها از افراد باسابقه و ماهر برای بسته­ بندی و حمل اثاثیه استفاده می‌کنند و ماشین‌های مخصوصی برای این کار در اختیار دارند.
 • قبل از اقدام به حمل و نقل و اسباب‌کشی محل جدید خودتان را تمیز و آماده کنید و هرگونه نقص و کمبودی که دارد را برطرف کنید.

صداقت بار

نکاتی که بعد از اسباب‌کشی باید رعایت کرد

بعد از اسباب‌کشی مانند قبل از آن نیز لازم است که نکاتی را رعایت کنید که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد

 • قبل از باز کردن وسایل و چیدن آن‌ها سعی کنید تمام نقاط محل و منزل جدید را به خوبی بررسی کنید و هرگونه مشکل و خرابی که وجود دارد را برطرف کنید تا بعد از چیدمان وسایل دوباره مجبور به جابه‌جایی وسایل نشوید
 • لوازم و وسایل بسته‌بندی‌شده را بر اساس برچسب‌ها و اولویت آن‌ها در محل جدید قرار دهید. سعی کنید ابتدا لوازمی را در جای خود قرار دهید که مانع از فعالیت و رفت و آمد شما نمی‌شود
 • بعد از استقرار در محل جدید و چیدمان لوازم حتماً آدرس پستی خودتان را تغییر دهید
 • با مدارس، مراکز درمانی، مراکز خدماتی و تفریحی و هر آنچه در محیط جدید نیاز دارید آشنایی پیدا کنید.

باربری صداقت بار

 

 

 

باربری ارزان و مقرون به صرفه

باربری ارزان و مقرون به صرفه

بیشتر افراد به دنبال اتوبار و باربری میگردند که به آن اعتماد کنند و اثاثیه خود را به آنها بسپارند و آنها نیز با اعتمادی که به آنها شده اثاثیه را بدون آسیب و سالم به مقصدی که مدنظر ارباب رجوع هست ، برسانند .

باربری ارزان در تهران

اتوبار و باربری ارزان

باربری صداقت بار  این کار را برای شما با کیفیت و مقرون به صرفه انجام می دهد ولی نه مثل اغلب باربری ها ارزان . ارزان به آن معنی که کار بی کیفیت و سریع انجام شود و در باربری ما ازاین نوع کارها انجام نمیشود و اصلا بلد نیستیم که انجام دهیم . و همچنین قیمت باربری ما در بین باربری های تهران متعادل تر است زیرا برای ما جلب رضایت مشتری نکته ی مهمی است .

باربری و اتوبار هایی که ارزان و با قیمت پائین تر از حد معمول کار میکنند قطعا به فکر کیفیت کار نیستند زیرا اگه به فکر کیفیت کار باشند برای آنها سودی باقی نخواهد ماند پس مجبورند از وسایل حمل و نقل بی کیفیت ، تجهیزات بسته بندی بی کیفیت و همچنان نیروی کاری که متخصص اینکار نیستند و آنها نمیتوانند اینکار را برای شما بصورت صحیح انجام دهند زیرا تخصصی در اینکار ندارند ، نیروی کاری که ما از آنها استفاده میکنیم دوره های اینکار را دیده اند و از حرفه ای ترین افراد جابجایی اثاثیه منزل در تهران به شمار می روند.

اگر شما باربری را انتخاب کنید که فقط به قیمت پائین آنها توجه کردید و ن به چیزه دیگری باید بدانید که هزینه ی شما خیلی بیشتر خواهد شد و شما این را زمانی خواهید فهمید که کار آنها تمام شده است و ممکن است آسیب هایی به وسایل شما زده باشند که شما تازه متوجه آن بشوید . بدانید که آنها کیفیت را فدای قیمت می کنند باربری صداقت بار که خدماتی چون باربری بین شهری و باربری به شهرستان انجام می دهدو یک باربری مقرون به صرفه است این باربری در اول به کیفیت خدمات خود فکر میکند و همچنین تلاش برای جلب رضایت مشتری و اعتماد آن ها به خدمات ماست بنابراین تلاش ما بر این است که پرسنل حرفه ای و کاربلد و با استفاده از تجهیزات حرفه ای مختص به کار ، بار و اثاثیه منزل شما را با حداقل آسیب و با کیفیت به مقصد برسانیم . 

باربری ارزان به شهرستان ها

باربری ارزان به شهرستان ها  

از جمله خدماتی موسسه باربری صداقت بار به مشتریان خود ارائه میدهد باربری تهران به شهرستان ها می باشد. اگر به دنبال یک باربری ارزان به شهرستان در تهران میگردید صداقت بار می توان گزینه خوبی برای شما باشد. استفاده از خودرو های لوکس و کاملا تمیز که هر کدام داراه ای تعداد زیاد پتو و ضربه گیری برای قرار دادن بین وسایل در هنگام بارگیری می باشد که احتمال آسیب دیدن وسایل را به حداقل میرساند.

جابجایی سریع و آسان

شرکت حمل و نقل صداقت بار به منظور ارائه خدمات سریع و انجام جابجایی منزل در کوتاه ترین زمان و صرفه جویی در زمان شما مشتریان عزیز ، شعبه های متعددی در نزدیکی محلات تهران ایجاد کرده تا درصورت درخواست شما خدمات اسباب کشی ، صداقت بار سریعا تیم حمل بار خود را به همراه وسایل مورد نیاز به محل ارسال نمایید. 

شما عزیزان در هر کجایی تهران که باشید و هر بار و اثاثیه منزل که می خواهید جابجا کنید را فقط با یک تماس با شماره تلفن 1786 صداقت بار انجام دهید. بی صبرانه منتظر ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان هستیم.

 

درباره ما

باربری - خدمات ویژه اتوبار -خدمات ویژه خدمات اتوبار صداقت بار برای کسانی که به یک جابجایی بی دغدغه می اندیشند! اتوبار و باربری صداقت هر ساله با نزدیک شدن به فصل تابستان ، مستاجرها و کسانی که قصد دارند منزل خود را به قصد خانه ای تازه جابجا کنند . با یک دغدغه اساسی به نام اثاث کشی روبرو می شوند . 

ادامه مطلب...

تماس با ما

آدرس: ایران - تهران - شهران - بالاتر از نیروگاه - نبش کوچه سادات - پلاک 187 اتوبار صداقت

تلفن: 44360360 شعبه غرب

تلفن: 88230943 شعبه مرکز

تلفن: 22117872 شعبه شمال

آدرس باربری صداقت بار درگوگل مپ