توصیه های صداقت بار

توصیه های صداقت بار برای اسباب کشی

توصیه‌های صداقت بار برای اسباب‌کشی

توصیه های صداقت بار برای اسباب کشی

توصیه‌های صداقت بار برای اسباب‌کشی شامل چه نکاتی هستند؟ قبل از اسباب‌کشی چه کارهایی باید انجام داد؟ بعد از اسباب‌کشی چه مواردی باید رعایت شوند.

اسباب‌کشی و تغییر محل زندگی و کار تقریباً به یک امر طبیعی در زندگی‌های امروزی تبدیل شده است و هر روزه در نقاط مختلف شاهد اثاث‌کشی و نقل مکان افراد زیای هستیم. از آنجایی که لوازم و اثاثیه منازل و محل کار از دارایی‌های باارزش افراد هستند لازم است که در حمل و نقل آن‌ها نکات و قواعدی رعایت شوند تا بدون وارد شدن خسارت و آسیب این کار صورت گیرد. از این‌رو صداقت بار با توجه به سابقه بلندمدت در زمینه خدمات‌رسانی و اثاث‌کشی خود، توصیه‌هایی را برای قبل و بعد از اسباب‌کشی به افرادی که قصد انجام این کار را دارند ارائه می‌کند.

نکات مهم در هنگام اسباب کشی

نکاتی که قبل از اسباب‌کشی باید رعایت کرد:

 • قبل از هر چیزی زمان مناسبی برای اسباب‌کشی انتخاب کنید. این زمان می‌تواند با در نظر گرفتن زمان اتمام قرارداد قبلی، آماده بودن محل جدید، شرایط کاری و در دسترس بودن افراد برای اسباب‌کشی تعیین شود.
 • سعی کنید تمامی وسایلی که در هنگام اسباب‌کشی به آن‌ها نیاز پیدا خواهید کرد را فراهم کنید تا بتوانید با سرعت بیشتر کار اسباب‌کشی را انجام دهید. کارتن، پارچه، روزنامه، سلفون، نایلون‌های حباب‌دار، چسب پهن، ماژیک و برچسب از مهم‌ترین وسیله‌ها در هنگام اسباب‌کشی هستند.
 • نکته بعدی غربال‌گری وسایل است. تعدادی از وسایل وجود دارند که هیچ‌گونه استفاده‌ای ندارند، بنابراین لزومی ندارد آن‌ها را به خانه یا محل جدید خودتان ببرید. با غربالگری وسایل می‌توانید علاوه بر کم کردن زحمت آماده‌سازی، محیط جدید را با نظم بیشتری بچینید
 • نکته بعدی انجام بسته‌بندی اصولی و صحیح است. در صورتی که خودتان کار بسته‌بندی وسایل را انجام می‌دهید لازم است که جعبه‌های و کارتن‌های مقاوم استفاده کنید و از روزنامه، پارچه، پتو و دیگر ابزارها برای بسته‌بندی درست استفاده کنید. همچنین تمامی بسته‌بندی‌ها را برچسب‌گذاری کنید تا در مقصد مشکلی برای چینش آن‌ها نداشته باشید.
 • سعی کنید اسناد، مدارک و اشیا قیمتی و مهم خودتان را به‌گونه‌ای بسته‌بندی و آماده کنید که در محل جدید برای پیدا کردن آن‌ها مشکلی نداشته باشید.
 • از شرکت‌های معتبر و باسابقه استفاده کنید. استفاده از شرکت‌های حمل بار معتبر می‌تواند سلامت وسایل شما را تضمین کند و هرگونه خسارتی را جبران کند. این شرکت‌ها از افراد باسابقه و ماهر برای بسته­ بندی و حمل اثاثیه استفاده می‌کنند و ماشین‌های مخصوصی برای این کار در اختیار دارند.
 • قبل از اقدام به حمل و نقل و اسباب‌کشی محل جدید خودتان را تمیز و آماده کنید و هرگونه نقص و کمبودی که دارد را برطرف کنید.

صداقت بار

نکاتی که بعد از اسباب‌کشی باید رعایت کرد

بعد از اسباب‌کشی مانند قبل از آن نیز لازم است که نکاتی را رعایت کنید که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد

 • قبل از باز کردن وسایل و چیدن آن‌ها سعی کنید تمام نقاط محل و منزل جدید را به خوبی بررسی کنید و هرگونه مشکل و خرابی که وجود دارد را برطرف کنید تا بعد از چیدمان وسایل دوباره مجبور به جابه‌جایی وسایل نشوید
 • لوازم و وسایل بسته‌بندی‌شده را بر اساس برچسب‌ها و اولویت آن‌ها در محل جدید قرار دهید. سعی کنید ابتدا لوازمی را در جای خود قرار دهید که مانع از فعالیت و رفت و آمد شما نمی‌شود
 • بعد از استقرار در محل جدید و چیدمان لوازم حتماً آدرس پستی خودتان را تغییر دهید
 • با مدارس، مراکز درمانی، مراکز خدماتی و تفریحی و هر آنچه در محیط جدید نیاز دارید آشنایی پیدا کنید.

باربری صداقت بار

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Votes)
توصیه های صداقت بار برای اسباب کشی - 4.5 out of 5 based on 2 reviews

باربری شرق تهران

باربری شرق تهران ، اتوبار شرق تهران

آیا با فعالیت ها و خدمات ارائه شده در باربری شرق تهران آشنا هستید؟ آیا می دانید در این اتوبار خدمات با چه کیفیتی ارائه می شود و رضایت مشتری از آن چگونه است؟

امروزه گسترش فعالیت های اقتصادی و تخصصی شدن کارها ، نیاز به تخصص و دانش را در بنگاه های اقتصادی افزایش داده است. در بنگاه های اقتصادی همچون باربری ها اهمیت این موضوع دو چندان شده است و رقابت فشرده بر سر ارائه خدمات بهتر و کسب رضایت مشتری در جریان است. مدیریت باربری شرق تهران تمام توان ، نیرو و امکانات موجود را به خدمت گرفته است تا بار مشتری را به صورت ایمن و مطمئن منتقل کند و رضایت مشتری را جلب کند.

باربری شرق تهران

کسب رضایت مشتری در باربری شرق تهران

مدیریت صداقت بار از کادری کارآزموده و با تبحر و امکانات پیشرفته بسته بندی و ماشین آلات پیشرفته و مجهز برای حمل و نقل کالا و اثاثیه استفاده می کند. تا انتقال بار به صورت مطمئن و با امنیت کامل انتقال یابد و مشتری از خدمات دریافت شده راضی باشد. سابقه چند سال سابقه تلاش موفق این باربری اعتبار آن را تایید کرده است. بنابراین هر روز بر تعداد مشتریان صداقت بار افزوده می شود. مشتریان از کیفیت خدمات صورت گرفته توسط کادر این مرکز حمل بار رضایت کامل دارند. چرا که بار آن ها بدون هیچ نوع آسیبی به مقصد ارسال می یابد.

کادر ماهر و آموزش دیده در اتوبار شرق تهران

اعضای این مرکز خدمت رسانی همه افرادی هستند که دانش و تخصص مورد نیاز در رابطه با حرفه خود را دارا می باشند. افراد موجود در این اتوبار کارگر حمل بار ، راننده ها ، مشاوران و مدیر این شرکت اعضایی با تجربه و آموزش دیده هستند. شاید فکر کنید ، که کارگری مگر آموزش نیاز دارد؟ بله چگونگی حمل اسباب و اثاثیه و عدم آسیب دیدگی آن هم هنر است هم دانش و تخصص. کارگر حمل بار علاوه بر قدرت بدنی بالا لازم است در رابطه با روش های حمل بار آموزش ببیند. در آموزش مربوطه طریقه مناسب حمل بار ایمن و سالم به افراد آموزش داده می شود.

حمل بار و اثاثیه منزل با خاور مسقف

استفاده از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و مدرن در باربری شرق تهران

در این مرکز حمل بار ماشین های مجهز و پیشرفته در نوع و سایزهای گوناگون موجود است. از وانت بار و تاکسی بار برای حمل بارهای کم و کوچک گرفته تا کامیون های متوسط و بزرگ مسقف و بدون سقف و ترانزیت های مجهز حمل بار همه در این مرکز موجود است. مشتری می تواند برای حمل و نقل بار خود ماشین مناسب را سفارش دهد و بار خود را منتقل نماید.

محدوده  کاری باربری شرق تهران

از شرق تهران به سراسر کشور و از سراسر کشور به منطقه شرق تهران بزرگ می توانید برای حمل بار خود از خدمات این باربری بهره مند شوید و بار خود را حمل نمایید.

 منطقه شرق تهران شامل: مناطق 4 ، 8 ، 13 ، 14 و 15 تهران می باشد. مناطق 3 ، 7 و 12 نیز متمایل به شرق تهران می باشند. از نواحی و محله های معروف تهران :

پاسداران ، هروی ، ساقدوش ، رسالت ، حکمت ، تهرانپارس ، صادقیه ، هنگام ، تهران نو ، دماوند ، حشمتیه ، شمیران نو ، دلاوران ، سراج ، استخر ، امام حسین ، افسریه ، مسعودیه ، پیروزی ، دماوند ، چهارراه تلفونخونه ، هفت حوض ، لویزان ، قاسم آباد ،  پدرثانی ، تسلیحات ، وحدتیه ، اصفهانک ، حشمتیه ، نارمک ، خاک سفید ، برخه حصار ، مجیدیه ، سرخه حصار ، شمس آباد ، قنات کوثر و نظام آباد را اسم برد.

 

روش های برقراری تماس با اتوبار شرق تهران

برای این که بتوانید با دفتر اتوبار شرق تهران در ارتباط باشید ، از طریق شماره های زیر با این دفتر تماس بگیرید و از خدمات ارائه شده در این مرکز و چگونگی حمل و نقل بار و بهترین زمان حمل بار مطلع شوید. پس از دریافت مشاوره رایگان و آگاهی یافتن از اطلاعات مذکور می توانید به این موسسه اعتماد کنید و بار خود را با اطمینان کامل به آن ها بسپارید.  

اعتماد و اعتبار باربری شرق تهران

این موسسه حمل بار برای این که مشتری راضی باشد ، تمام توان خود را به خدمت گرفته است. در طی چندین سال که از کار و تجربه این موسسه میگذرد ، اعضای مجموعه با عمل صادقانه خود به همه ثابت کرده اند که برای جلب رضایت مشتری از جان و دل مایه میگذارند و تمام توان خویش را به خدمت می گیرند تا بار مشتری را ایمن و سالم به مقصد برسانند. تجربه چندین ساله آن ها نیز این گفته را تایید و تضمین می کند. مشتریان از کیفیت خدمات صورت گرفته در این مرکز حمل بار رضایت دارند و روز به روز بر تعداد آنها افزوده می شود.

بسته بندی اثاثیه و لوازم در اتوبار شرق تهران

در این اتوبار از لوازم محکم و به روز بسته بندی و روش های نوین برای بسته بندی اثاثیه و لوازم استفاده می کنند. قبل از بسته بندی ، اجناس از نظر نوع و جنس بار از هم تفکیک می شود و پس از مرتب کردن و دسته بندی هر بار در محل مشخصی مستقر می شود.  پس از استقرار بار در کامیون حمل بار همه فضاهای خالی با مواد نرم صنعتی و پیشرفته مسدود می شود. تا بار مورد نظر ضمن انتقال به مقصد بر اثر ضربات وارده و تکان های موجود آسیب نبیند. همچنین بسته بندی لوازم آشپزخانه و اثاثیه شکستنی به صورت جداگانه قبل از منتقل کردن توسط نیروهای باربری به شیوه اصولی و منظم انجام می شود. کادر موجود روی هر بسته مشخص می کنند که داخل  آن بسته چه نوع وسیله ای وجود دارد و مربوط به چه شخص یا مکانی است.

 

شیوه چیدمان منظم بار در اتوبار شرق تهران

کادر مجرب و حرفه ای این مرکز حمل بار ، اثاثیه و بار مورد نظر را در درون کامیون های حمل بار و صورت منظم و تفکیک شده می چینند. به گونه ای که بیشترین استفاده از فضای درون خودرو صورت بگیرد. این اعضا همچنین پس از انتقال بار به مقصد اصلی در چیدن و منظم کردن اثاثیه با صاحب بار کمک می کنند و در کمترین زمان ممکن با استفاده از مهارت و دانش خود به صورت اصولی اثاثیه را در منزل و یا مکان جدید می چینند. برای تنظیم دکوراسیون منزل و محل کار می توانید به دانش و تخصص این افراد اعتماد کنید و دکوراسیون اثاثیه خود را به آن ها بسپارید.

مراحل انجام کار در باربری شرق تهران

 •         اگر باری برای حمل دارید و مایل هستید با باربری شرق تهران ان را منتقل کنید ، با استفاده از شماره تلفن های زیر با این مرکز تماس بگیرید.
 •         پس از برقراری تماس ، مشاوران متبحر باربری در رابطه با چگونگی حمل بار ، هزینه های دریافتی و همچنین زمان بهینه حمل بار با شما مشورت می کنند.
 •         پس از دریافت راهنمایی های لازم ، این شما هستید که تصمیم می گیرید بار خود را به این موسسه بسپارید یا نه.
 •         اگر تصمیم گرفتید که بار خود را به این مرکز بسپارید ، کادر مجرب موجود در این مرکز حمل بار ، برای بسته بندی و چیدن منظم بار خدمت می رسند.
 •         پس از این که بار به صورت منظم دسته بندی و بسته بندی شد ، کادر موجود با مهارت تمام آن را به داخل خودرو های حمل بار منتقل می کنند.
 •        کارگران بار را در داخل خودرو حمل بار به صورت منظم و مرتب می چینند. طوری که با حرکت خودرو و تکان های موجود در بین راه به بار ضربه وارد نشود و  بار آسیب نبیند.
 •         با رسیدن به مقصد ، کادر موجود اثاثیه را به صورت منظم و مرتب به مقصد نهایی حمل می کنند.
 •         پس از گذاشتن بار در درون محل تازه می توانید از کادر موجود برای چیدمان و دکوراسیون محل تازه اثاثیه کمک بگیرید.

هزینه های حمل بار در باربری شرق تهران

در مرکز حمل بار شرق تهران هزینه اضافی از کسی گرفته نمی شود. مدیریت باربری نوع هزینه های حمل بار را به گونه ای تعین و تنظیم کرده است که همه اقشار متوسط و کم درآمد جامعه نیز بتواند ، در زمان حمل اثاثیه و لوازم خود از خدمات حرفه ای و تخصصی برخوردار باشند. برای همین هزینه های دریافتی نسبتاً پایین است. تناسب بین بار و ماشین و همچنین تناسب بین هزینه های پرداختی و خدمت دریافت شده در این مرکز حمل بار از منصفانه بودن قیمت ها حکایت دارد. مدیریت قصد دارید درآمد بیشتر و سود بالاتر را با افزایش تعداد بارهای منتقل شده و قابل انتقال افزایش دهد. برای این که تعداد بارها افزایش یابد  و مشتری راضی باشد ، هزینه های دریافتی را نسبتاٌ کم در نظر گرفته اند.

با مرتب کردن لوازم ، بار تحویل مشتری داده می شود و نیروها برای انجام وظیفه بعدی مهیا می شوند. آیا شما برای حمل و نقل بار خود از خدمات اتوبار شرق تهران کمک گرفته اید؟ آیا از خدمات انجام شده در این باربری و اخلاق کاری نیروی انسانی آن آگاه هستید؟ آیا می دانید در این مرکز حمل بار هزینه های دریافتی متناسب است؟ نظر خود را در این رابطه به اشتراک بگذارید.

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.86 (7 Votes)
باربری شرق تهران - 4.9 out of 5 based on 7 reviews

نحوه صحیح بسته بندی لوازم منزل

نحوه صحیح بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی

روش صحیح بسته بندی اثاثیه منزل در هنگام اسباب کشی

آیا قصد حمل اثاثیه منزل را دارید؟ آیا با روش صحیح بسته بندی اثاثیه منزل در هنگام اسباب کشی آشنا هستید؟ فوت و فن روش صحیح این کار را از ما بخواهید.

همیشه انتقال از یک منزل به منزل تازه با شور و شعف و هیجان همراه است. مهم نیست منزل تازه در کجا واقع شده و خانه ای که به آن عزیمت می کنید ، چه کیفیتی دارد. همیشه همراه با منتقل شدن از یک خانه به خانه جدید ، رستاخیزی دوباره در روح و جان ساکنان منزل تازه برپا می شود. برای این که شور و شعف ذاتی نقل و انتقال به منزل جدید را با آسیب رساندن به اثاثیه و لوازم با ارزشتان خراب نکنید و سرمست و شاد در منزل تازه مستقر شوید ، روش صحیح بسته بندی اثاثیه منزل در هنگام اسباب کشی را یاد بگیرید و انتقال باری ایمن و مطمئن را تجربه کنید.

بسته بندی لوازم شرکت

روش صحیح بسته بندی اثاثیه منزل در هنگام اسباب کشی

اسباب کشی با وجود این که کاری سخت و طاقت فرسا است و به دقت ، مهارت و حوصله زیاد نیاز دارد ، اما  کاری پر هیجان و با نشاط نیز هست. اگر با اصول بسته بندی و چیدمان اثاثیه آشنا باشید ، خواهید توانست اسباب کشی ایمن و مطمئن را داشته باشید.

در هنگام اسباب کشی حساس ترین و وقت گیرترین کار مربوط به چگونگی بسته بندی اثاثیه منزل است. لوازم منزل هم حساس و قابل شکستن یا خراشیده شدن هستند و هم گران قیمت و با ارزش. بنابراین چگونگی بسته بندی لوازم هنر و مهارتی است که اگر از آن برخوردار باشید ، خواهید توانست با سلامت و امنیت کامل کار اسباب کشی را با موفقیت به انجام برسانید و از این بابت به خودتان افتخار کنید.

 

مراحل مختلف بسته بندی صحیح اثاثیه منزل در هنگام اسباب کشی

مراحل زیر را برای قرار دادن لوازم منزل در بسته ها رعایت کنید. این نکات ریز و جزئی هستند اما تاثیر مثبت فراوانی در انتقال ایمن بار اثاثیه شما خواهند داشت.

باربری و اتوبار صداقت بار

کارتون ها را درست بسته بندی کنید

کارتون های مناسب و محکم را تهیه کنید. دقت کنید برای وسایل خیلی سنگین کارتون مناسب داشته باشید ، اگر کارتون شما خیلی بزرگ باشد در زمان جابجایی با مشکل برخورد خواهی کرد.بهتر است در کارتون های بزرگ لوازم سبکتر و در کارتون های محکم و با اندازه متوسط وسایل سنگین و شکستنی را به دقت بسته بندی کنید.

در زمان بسته بندی اثاثیه و گذاشتن آنها در کارتون ها روی هر کارتون بنویسید که چه چیزی داخل آن کارتون قرار گرفته است. همچنین بنویسید آن کارتون مربوط به چه کسی یا کجا است. اثاثیه را قبل از بسته بندی تمیز کنید و لوازم به درد نخور و از کار افتاده را از وسایل قابل حمل جدا کنید. تا بار اضافی و به درد نخور و دست و پا گیر نداشته باشید.

ظروف شکستنی و سنگین را به دقت بسته بندی کنید  

در هنگام بسته بندی بین ظروف شکستنی از ورقه های کاغذ باطله ، دستمال نرم و یا حوله های مناسب یا اگر در دسترس بود نایلون های حباب دار استفاده کنید. دقت کنید بین فضاهای خالی کارتون و بین وسایل با پارچه یا وسایل نرم محکم شود.  تا در هنگام حمل و انتقال بر اثر حرکت دادن و تکان خوردن کارتون ها ، لوازم داخل آن ها به هم برخورد نکند و نشکند.

لوازم مشابه را با هم بسته بندی کنید

برای نمونه داروها را با وسایل ریز آشپزخانه درون یک کارتون جاسازی نکنید. در موقع خالی کردن و جاسازی وسایل در منزل نو به مشکل برمیخورید. بهتر است از قاطی شدن وسایل پیشگیری کنید.

لباس ها را در کارتون های رگال دار جاسازی کنید

کارتون های رگال دار دارای رخت آویز بوده و از چروکیده شدن و نامرتب بودن پوشاک شما جلوگیری می کنند. با این کار در موقع تخلیه و جاسازی در منزل تازه کار شما آسان و راحت خواهد بود. می توانید بر اساس همان فرمی که می خواهید در منزل جدید لباس ها را استقرار دهید ، درون کارتون ها با رخت آویز لباس ها را بچینید. با این کار در زمان خود صرفه جویی کرده اید.

در بسته بندی بشقاب ها و ظروف شکستنی دقت کنید

در زمان بسته بندی دقت کنید اثاثیه شکستنی و سنگین را در بخش پایین کارتون مستقر و محکم کنید و لوازم سبک تر و کوچکتر را در بخش بالا قرار دهید. در چیدن بشقاب ها دقت کنید که در ته کارتون نباشد بلکه در بخش بالایی کارتون محکم قرار دهید و وسایل انعطاف پذیر مانند پارچه و دستمال های نرم قرار دهید. روی کارتون لوازم شکستنی بنویسید : شکستنی است با احتیاط حمل شود .

پایه مبل و سایر لوازم برقی را جداگانه بسته بندی کنید

اگر پایه مبل شما قابل جداسازی است ، آن را جدا کنید روی هر کدام بنویسید که مربوط به کدام مبل است. تا در صورت مستقر شدن در منزل نو با مشکل برخورد نکنید.

همین تکنیک را می توانید برای تابلوها ، قاب عکس ها و آینه ها به کار ببرید. وسایل جانبی هر وسیله را در نایلونی بگذارید و روی آن بنویسد که مربوط به کدام وسیله است. سپس نایلون را اگر امکانش بود درون کارتون همان وسیله قرار دهید. امکانش نبود ، همه نایلون ها را در یک کارتون جداگانه قرار دهید تا بعداً سریع به سراغش بروید. این تکنیک از گم شدن بخش های کوچک و جانبی وسایل جلوگیری می کند.

بسته بندی و چیدن وسایل را هر چه زودتر شروع کنید

منتظر هفته آخر برای حمل و نقل نمانید. از قبل که فرصت مناسب در اختیار دارید ، ریزه کاری های بسته بندی را با دقت و حوصله شروع کنید. با این کار زمان بیشتری در اختیار خواهید داشت و بهتر و منظم تر کار را انجام خواهید داد.

آرایش و دسته بندی اثاثیه در هنگام مستقر کردن بار در خودرو حمل بار

در زمان حمل بار و مستقر کردن آن در ماشین حمل بار دقت کنید که به صورت بهینه و محکم چیدمان بار را انجام دهید. از لوازم مناسب برای محکم کردن وسایل استفاده کنید. با این کار از شکسته شدن و یا خراش برداشتن لوازم پیشگیری می کنید.

همچنین در زمان حمل بار به داخل کامیون و همچنین انتقال اثاثیه از کامیون به داخل منزل جدید ، دقت و صبر کافی داشته باشید.

چیدمان صحیح اثاثیه منزل پس از اسباب کشی

پس از آن که به سلامتی و امنیت اثاثیه در منزل تازه استقرار یافت ، گام های زیر را به دقت رعایت کنید.

قدم اول : کارتون های اثاثیه را به صورت مرتب بچینید. با توجه به نوشته روی هر بسته ، بسته ها را در محل  مناسب خود قرار دهید تا سر فرصت آن ها را باز کنید و مرتب کنید.

قدم دوم : در مرحله بعد تجهیزات الکتریکی و مکانیکی  (برق، آب و گاز ) منزل تازه را جک کنید. تا از صحت و سلامتی آن ها اطمینان حاصل کنید. پس از اطمینان از سیستم گرمایشی و سرمایشی و آب و برق ساختمان ، نسبت به اتصال لوازم برقی مثل یخچال و تلویزیون به برق ، وصل کردن شیر اجاق گاز و مستقر کردن لوازم برقی اقدام کنید.

قدم سوم: کل ها را در جای مخصوص مستقر کنید

اجراء بزرگ را در جای مناسب خود مستقر کنید و اشیاء ریز و جزئی را برای فرصت مناسب نگه دارید. بنابراین اتاق خواب ها که به زمان کمتری برای مرتب کردن نیاز دارند را مرتب کنید. سپس نوبت به پذیرایی و آشپزخانه می رسد. لوازم درشت پذیرایی را در جای مناسب مستقر کنید و به سراغ آشپزخانه بروید.  آشپزخانه هم به دقت زیاد نیاز دارد و هم زمان بر است. پس با صبر و حوصله تمام لوازم را با آرامش از بسته ها در بیاورید و آن ها را در داخل کابینت ها جاسازی کنید.

بسته بندی اثاثیه در منزل قدیمی و جاسازی آن در منزل جدید را افراد خانواده بهتر از هر کس دیگری می تواند انجام دهد. اما مرحل وسط یعنی انتقال بار از منزل قدیمی و استقرار آن در منزل نو کار هر کسی نیست. این کار هم به قدرت بدنی نیاز دارد و هم به دانش و تخصص مناسب نیازمند است. بنابراین باربری صداقت بار در شهر تهران دارای نیروی ماهر و متخصص در زمینه حمل و انتقال بار می باشد.

صداقت بار ارائه دهنده تمام خدمات باربری

در باربری صداقت بار انواع مختلف تجهیزات بسته بندی و چیدمان بار و ماشین های مجهز در اندازه های مناسب برای خدمت رسانی به هموطنان گرامی در 24 ساعت شبانه روز آماده است. از طریق زیر می توانید با این باربری تماس برقرار نمایید و سفارش حمل بار مطمئن و ایمن را صادر نمایید. صداقت بار حمل باری ایمن را برای همه هم میهان گرامی آرزومند است.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)
نحوه صحیح بسته بندی لوازم منزل - 5.0 out of 5 based on 2 reviews

باربری ارزان و مقرون به صرفه

باربری ارزان و مقرون به صرفه

بیشتر افراد به دنبال اتوبار و باربری میگردند که به آن اعتماد کنند و اثاثیه خود را به آنها بسپارند و آنها نیز با اعتمادی که به آنها شده اثاثیه را بدون آسیب و سالم به مقصدی که مدنظر ارباب رجوع هست ، برسانند .

باربری ارزان در تهران

اتوبار و باربری ارزان

باربری صداقت بار  این کار را برای شما با کیفیت و مقرون به صرفه انجام می دهد ولی نه مثل اغلب باربری ها ارزان . ارزان به آن معنی که کار بی کیفیت و سریع انجام شود و در باربری ما ازاین نوع کارها انجام نمیشود و اصلا بلد نیستیم که انجام دهیم . و همچنین قیمت باربری ما در بین باربری های تهران متعادل تر است زیرا برای ما جلب رضایت مشتری نکته ی مهمی است .

باربری و اتوبار هایی که ارزان و با قیمت پائین تر از حد معمول کار میکنند قطعا به فکر کیفیت کار نیستند زیرا اگه به فکر کیفیت کار باشند برای آنها سودی باقی نخواهد ماند پس مجبورند از وسایل حمل و نقل بی کیفیت ، تجهیزات بسته بندی بی کیفیت و همچنان نیروی کاری که متخصص اینکار نیستند و آنها نمیتوانند اینکار را برای شما بصورت صحیح انجام دهند زیرا تخصصی در اینکار ندارند ، نیروی کاری که ما از آنها استفاده میکنیم دوره های اینکار را دیده اند و از حرفه ای ترین افراد جابجایی اثاثیه منزل در تهران به شمار می روند.

اگر شما باربری را انتخاب کنید که فقط به قیمت پائین آنها توجه کردید و ن به چیزه دیگری باید بدانید که هزینه ی شما خیلی بیشتر خواهد شد و شما این را زمانی خواهید فهمید که کار آنها تمام شده است و ممکن است آسیب هایی به وسایل شما زده باشند که شما تازه متوجه آن بشوید . بدانید که آنها کیفیت را فدای قیمت می کنند باربری صداقت بار که خدماتی چون باربری بین شهری و باربری به شهرستان انجام می دهدو یک باربری مقرون به صرفه است این باربری در اول به کیفیت خدمات خود فکر میکند و همچنین تلاش برای جلب رضایت مشتری و اعتماد آن ها به خدمات ماست بنابراین تلاش ما بر این است که پرسنل حرفه ای و کاربلد و با استفاده از تجهیزات حرفه ای مختص به کار ، بار و اثاثیه منزل شما را با حداقل آسیب و با کیفیت به مقصد برسانیم . 

باربری ارزان به شهرستان ها

باربری ارزان به شهرستان ها  

از جمله خدماتی موسسه باربری صداقت بار به مشتریان خود ارائه میدهد باربری تهران به شهرستان ها می باشد. اگر به دنبال یک باربری ارزان به شهرستان در تهران میگردید صداقت بار می توان گزینه خوبی برای شما باشد. استفاده از خودرو های لوکس و کاملا تمیز که هر کدام داراه ای تعداد زیاد پتو و ضربه گیری برای قرار دادن بین وسایل در هنگام بارگیری می باشد که احتمال آسیب دیدن وسایل را به حداقل میرساند.

جابجایی سریع و آسان

شرکت حمل و نقل صداقت بار به منظور ارائه خدمات سریع و انجام جابجایی منزل در کوتاه ترین زمان و صرفه جویی در زمان شما مشتریان عزیز ، شعبه های متعددی در نزدیکی محلات تهران ایجاد کرده تا درصورت درخواست شما خدمات اسباب کشی ، صداقت بار سریعا تیم حمل بار خود را به همراه وسایل مورد نیاز به محل ارسال نمایید. 

شما عزیزان در هر کجایی تهران که باشید و هر بار و اثاثیه منزل که می خواهید جابجا کنید را فقط با یک تماس با شماره تلفن 1786 صداقت بار انجام دهید. بی صبرانه منتظر ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان هستیم.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.88 (4 Votes)
باربری ارزان و مقرون به صرفه - 4.8 out of 5 based on 4 reviews

فصل پاییز بهترین زمان برای اسباب کشی

فصل پاییز بهترین زمان برای اسباب کشی 

این زمان از سال به دلیل تعطیلی مدارس که میتوان روی  کمک افراد محصل خانواد برای اسباب کشی حساب ویژه باز کرد و طولانی بود روز و همچنین گرم بود هوا بهترین زمان برای اسباب کشی می باشد. از آن طرف ها افراد مستجر تاریخ اتمام قرار داد خانه خود را صاحب خانه در این سه ماه تابستان قرار می دهند.

بیشتر افراد اسباب کشی را بسیار دشوار و طاقت فرسا می دانند. اما اینگونه نیست بیشتر کارهای که فکر می کنیم سخت هست به دلیل انجام آن بدون برنامه ریزی میباشد. اگر شما یک چک لیست کامل از کلیه کارهای که برای اسباب کشی به دست داشته باشید و مرتب آن ها را انجام دهید بی شک یک اسباب کشی آسان و به یاد ماندی را خلق خواهید کرد.

اسباب کشی در فصل پاییز

در هنگام جابجایی حتما از دوست و آشنایان خود کمک بطلبید تا هم سریع تر جابجا شوید و هم وسایل سنگین را راحت تر جابجا کنید. 

یکی از مراحل سخت هر اسباب کشی جابجایی وسایلی همچون یخچال ، پیانو ، آکواریوم ، لباش شویی و... می باشد که به تنهای و بدون داشتن تجربه نمی توان آن را حتی یک متر در خانه تکان داد. باز می توانید از دوستان و آشنایان خود که نیروی بدنی فوق العاده و قوی دارند استفاده کنید. اگر جزو آن دسته افرادی هستید که در تهران دوست آشنایی ندارید می توانید از کارگران باربری که متخصص اینگونه کار ها می باشند استفاده کنید و در مقابل هزینه ای پرداخت کنید.

شما می توانید در حالت کلی به دو صورت اسباب کشی کنید یا خودتان انجام دهید این پروسه اسباب کشی را یا از شرکت های ارائه دهنده خدمات اسباب کشی استفاده کنید و حمل بار اثاثیه منزل خود را به تیم حمل بار باربری و اتوبار های بسپارید. اگر هزینه و سلامت جسمی تان برایتان مهم هست بهتر هست به یکی از شرکت های باربری در تهران اثاث کشی منزل یا دفترکار تان را بسپارید.

افرادی که در باربری ها کار می کنند بی شک قبل از شما پروژه های زیادی انجام داده اند و تجربه زیادی در جابجایی انواع منازل دارند. بیشتر این افراد نیروی بدنی فوق العاده ای  دارند که وسایل سنگین منزل را به تنهای از چند طبقه به پایین و یا به بالا می برند بدون کوچک ترین صدمه ای .

حال اگر جزو آن دسته از مستجر های هستید که وقتان تمام شده یا خانه جدید خریدین که شرکت ما برای شما آرزوی سلامتی و خانه دار شدنتان را از خداوند تعالی می خواهد، یا خانه جدیدی اجاره گرفتید شرکت باربری صداقت بار با تیم با اخلاق و منظم خود آماده هرگونه کمک و یاری رساندن به شما عزیزان می باشد. فقط کافی هست با شما تلفن ویژه 1786 بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
فصل پاییز بهترین زمان برای اسباب کشی - 5.0 out of 5 based on 1 review

درباره ما

باربری - خدمات ویژه اتوبار -خدمات ویژه خدمات اتوبار صداقت بار برای کسانی که به یک جابجایی بی دغدغه می اندیشند! اتوبار و باربری صداقت هر ساله با نزدیک شدن به فصل تابستان ، مستاجرها و کسانی که قصد دارند منزل خود را به قصد خانه ای تازه جابجا کنند . با یک دغدغه اساسی به نام اثاث کشی روبرو می شوند . 

ادامه مطلب...

تماس با ما

آدرس: ایران - تهران - شهران - بالاتر از نیروگاه - نبش کوچه سادات - پلاک 187 اتوبار صداقت

تلفن: 44360360 شعبه غرب

تلفن: 88230943 شعبه مرکز

تلفن: 22117872 شعبه شمال

آدرس باربری صداقت بار درگوگل مپ