باربری و اتوبار غرب تهران

باربری و اتوبار غرب تهران

باربری و اتوبار غرب تهران برای استفاده از خدمات باربری غرب تهران ، کدام اتوبار غرب تهران را انتخاب می کنید؟ اگر هنوز دست به انتخاب نزده اید این مطلب شما را راهنمایی خواهد کرد.اگر باری برای حمل دارید و انتقال صحیح و به موقع آن برای شما بسیار ارزشمند است ، انتقال بار خود را به یک باربری مطمئن و با اعتبار بسپارید. شرکت های معتبر برای بالا بردن درصد اعتبار خود تمام تلاش خویش را به کار می گیرند تا با ایمن ترین و مطمئن ترین حالت ممکن بار مشتری را در بهترین زمان  ممکن به مقصد برساند و رضایت مشتری را جلب نماید. باربری در غرب تهران با چند سال سابقه تلاش صادقانه خود ، توانسته است اعتماد مشتریان را به خود جلب کند و اعتبار خود را بالا ببرد.

مناطق تحت پوشش باربری غرب تهران

این شرکت تمام نقاط غرب تهران را تحت پوشش خود قرار داده است. پونک ، ستارخان ، صادقیه ، جنت آباد ، شهر زیبا ، شهران ، ترشت ، گیشا ، چیتگر ، شهرک اکباتان ، تهرانسر ، حصارک ، باربری شهرک غرب ، آزادی ، فردوس ، کن و وردآورد مناطقی هستند که این شرکت خدمات خود را به بهترین شکل ممکن در آن ارائه خواهد داد. هر نوع بار  به هر نقطه ای از کشور عزیزمان برای حمل و نقل دارید ، برای انتقال آن از غرب تهران به سراسر نقاط کشور و از سراسر کشور به منطقه غرب تهران می توانید از اتوبار غرب تهران کمک بگیرید. افراد مجرب و کارآزموده در این باربری برای خدمت رسانی به شما عزیزان همیشه در حال آماده باش کامل هستند.

ردیفنام باربری و اتوبارمحدوده ارائه خدمات اسباب کشی
۱باربری پونکمحله پونک
۲باربری ستارخاندهکده ستارخان
۳باربری صادقیهمحدوده صادقیه
۴باربری جنت آبادمحدوده جنت آباد
۵باربری شهرزیبامنطقه شهرزیبا
۶باربری شهرک شهید باقریشهرک شهید باقری
۷باربری ستارخانمنطقه ستارخان
۸باربری کوهکشهرک کوهک
۹باربری کوهسار خیابان کوهسار
۱۰اتوبار کاشانیمحله کاشانی
۱۱باربری تهرانپارسمنطقه تهرانپارس
12باربری شهرانمحدوده شهران

 

کادر مجرب و کارآزموده در باربری غرب تهران

در این مرکز همه نیروها از مدیر و مشاور گرفته تا راننده ها و کارگران حمل بار همه و همه افرادی زبردست با مهارت و کاردان هستند که در حیطه مسئولیت خویش مهارت و دانش مورد نیاز را دریافت کرده اند و با مهارت تمام به هموطنان خود خدمت می کنند.

دانش و تخصص نیروی انسانی باربری غرب تهران

در شرکت حمل بار غرب تهران از علم و دانش روز برای حمل و نقل بار استفاده می شود. برخی ها گمان می کنند که حمل بار توسط کارگر و انتقال ایمن آن از یک مکان به مکانی دیگر کاری سهل و آسان است و نیاز به تخصص ندارد. اما آن ها اشتباه می کنند ، حمل ایمن و سالم بار اهمیت فوق العاده ای دارد و برای انجام آن تخصص و مهارت لازم است. دانش و تخصص در زمینه چگونگی حمل و نقل بار از مکان اولیه به داخل ماشین های حمل بار، بسته بندی ، چیدمان اصولی بار در داخل ماشین حمل بار و انتقال صحیح آن به مقصد و استقرار بار در مکان ثانویه اصولی دارد که افراد حرفه ای در رابطه با آن دانش کسب کرده و مهارت اندوخته اند. امروزه دانش و تخصص بخشی جدایی ناپذیر از زندگی و حرفه افراد شده است. بدون دانش و تخصص هیچ کاری به درستی انجام نمی شود. دانش و تخصص در زمینه بسته بندی و چیدمان بار از دیگر موارد تخصصی است که در باربری غرب تهران از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

بسته بندی اثاثیه منزل در غرب تهران
بسته بندی اثاثیه منزل در غرب تهران

دانش و تخصص در رابطه با بسته بندی و چیدمان اصولی بار در اتوبار غرب تهران

قبل از حمل و انتقال بار ایمن و سالم ، باید بسته بندی اثاثیه منزل به صورت اصولی انجام شده باشد. در اتوبار غرب تهران به بسته بندی بار به صورت تخصصی نگریسته می شود. نحویه بسته بندی و چیدمان بار دارای اصولی صحیح است که اگر به درستی رعایت نشود ، انتقال صحیح بار ممکن نخواهد بود و کار نیمه نصفه انجام می شود.

بسته بندی و چیدمان بارهای شکستنی ، ظریف و نازک حساس است و دقت زیاد می طلبد. برای همین در این زمینه اصولی بسته بندی و چیدمان به شکل مخصوص و ویژه انجام می شود. برای این که بارهای شکستنی تکان نخورد و آسیب نبیند ، درز و شکاف و فاصله بین اجناس با نایلکس و نایلون های مخصوص ، فوم های نازک و یا نایلون های حبابدار مسدود می شود و با استفاده از طناب های محکم بسته بندی انجام می شود.  

اثاث کشی منزل در غرب تهران

اگر شما جزو افرادی هستید که می خواهید اثاث کشی کنید ولی استرس و نگرانی های بابت صدمه دیدن وسایل با ارزشتان دارید باید خدمتتان عرض نماییم که صداقت بار از جمله باربری خوب  و قدیمی در تهران میباشد که در طول دوران فعالیت خود جابجایی های زیادی را انجام داده است و تمامی حمل و نقل های خود را با موفقیت و با رضایت کامل مشتریان خود به اتمام رسانیده است. اگر میخواهید وسایلتان در هنگام اسباب کشی صدمه ببیند باما تماس نگیرید.

تفکیک نوع بار در باربری غرب تهران

باربری تهران صداقت بار در باربری غرب تهران برای این که کار حمل و نقل به درستی انجام شود ، انواع بار از هم تفکیک می شوند. بارهای بزرگ و سنگین در یک بخش و بارهای ظریف ، نازک و شکستنی در بخشی دیگر قرار می گیرد. لوازمی چون مبل ، یخچال ، کمد لباس و میز و صندلی نهار خوری و غیره که سنگین هستند ، با دقت فراوان و رعایت اصول ایمنی به داخل ماشین حمل بار منتقل شده و درون ماشین محکم و منظم چیده می شوند و از پتو ، نایلون های مخصوص ، فوم  و پوشش های سه لایه که وسط آن از پشم شیشه است برای استقرار محکم و با دوام اثاثیه  استفاده می شود.

حمل بار و اثاثیه منزل
حمل بار و اثاثیه منزل

چیدمان اصولی بار در اتوبار غرب تهران

کادر مجرب اتوبار غرب تهران بار را به صورت منظم و دسته بندی شده در درون خودرو به صورت محکم و بادوام مستقر می کنند. با رسیدن به مقصد و حمل بار به محل ثانویه ، کارگران در چیدن دوباره بار و دکوراسیون منازل و محل کار به مشتریان کمک می کنند.

باربری غرب تهران به شهرستان ها

موسسه حمل و نقل صداقت بار تهران از جمله خدمات ارزنده ای که به مشتریان خود ارائه میدهد ارائه خدمات حمل و نقل به شهرستان ها می باشد. باربری غرب تهران نیز که زیر نظر شرکت صداقت بار فعالیت می کند خدمات جابجایی اثاثیه منزل از غرب تهران به شهرستان ها را به اهالی محترم غرب نشین تهران ارائه میدهد. باربری غرب تهران به شهرستان ها می تواند بلعکس هم باشد و شما می توانید هر گونه بار و اثاثیه منزل خود را از شهرستان ها به منطقه غرب تهران نیز توسط اتوبار صداقت بار جابجا کنید .

هزینه حمل بار در اتوبار غرب تهران

یکی از نکاتی که برای مشتری خیلی با ارزش است و از اهمیت ویژه برخوردار است ، بحث هزینه های انتقال بار است. در اتوبار غرب تهران نسبت خدمات صورت گرفته از طرف اتوبار با هزینه دریافتی از مشتری متناسب است. بارهای نزدیک و کوچک هزینه کمتر و بارهای بزرگ تر و مقصد دورتر هزینه بیشتری در بر خواهد داشت. مدیریت باربری بر این عقیده است که همه اقشار جامعه حق دارند از خدمات باربری برخوردار باشند ، برای همین هزینه ها را به گونه ای در نظر گرفته است که پایین ترین قشر جامعه نیز از عهده پرداخت هزینه های حمل بار برآید

ردیفنوع سرویسقیمت 3 ساعتساعت اضافی
1خاور داخلی42080
2کارگر خاور داخلی9040
3نیسان داخلی25060
3کارگر نیسان داخلی9040
3کارگر بسته بندی12040
3بیمه هر میلیون4 هزار تومان----

امکانات و تجهیزات موجود در اتوبار غرب تهران

در اتوبار غرب تهران همه نوع ماشین حمل بار در اندازه های کوچک مثل : نیسان ، وانت بار و پراید بار ، متوسط : کامیون های 5 تن و 10 تونی و کامیون های 15 تونی و ترانزیت های سنگین برای بار های بزرگ و مسافت طولانی موجود و در دسترس است. متناسب با بار مشتری از خودرو مناسب استفاده می شود. بیمه بار و خدمات حمایتی از دیگر اقدامات و امکانات موجود مرکز است.

بیمه بار و خدمات حمایتی در اتوبار غرب تهران

با تمام پیش بینی های صورت گرفته وجود حوادث غیر مترقبه در زمان حمل و نقل بار امکان پذیر است. برای این که در اینگونه موارد مشتری از نظر مالی متضرر نشود ، در اتوبار غرب تهران هر نوع بار قبل از حمل بیمه می شود. تا در صورت مواجه شدن با حوادث ناگهانی و صدمه دیدن بار ضرر مالی مشتری جبران شود و از این بابت نگرانی وجود نداشته باشد.

 شیوه برقراری ارتباط با باربری غرب تهران

اگر صداقت بار را برای حمل و انتقال بار خود برگزیده اید ، برای سفارش بار با شماره های زیر ارتباط برقرار کنید. مشاوران متبحر در تمام روزهای هفته آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

دریافت مشاوره رایگان در موسسه حمل و نقل غرب تهران

پس از این که با دفتر مشاوره تماس گرفتید ، مشاوران اتوبار شما را از چگونگی حمل ایمن بار ، انتخاب مسیرهای مناسب و زمان مناسب حمل بار و همچنین هزینه های حمل و نقل مطلع می کنند. این مشاوره کاملاً رایگان بوده و از این بابت هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

مراحل حمل بار در اتوبار غرب تهران

مراحل زیر برای حمل بار انجام می شود:

 •         مشتری تصمیم می گیرد ، اسباب ، اثاثیه و لوازم محل کار یا زندگی خود را از یک مکان به مکانی دیگر منتقل نماید.
 •         با مشاورین این مرکز تماس برقرار می کند.
 •         پس از برقراری تماس ، مشاوره و راهنمایی کامل انجام می شود.
 •         پیمان همکاری بین مشتری و مدیر باربری بسته می شود.
 •         کادر مجرب شرکت به محل اعزام می شوند و در محل اولیه حمل بار مستقر می شوند.
 •         کادر باربری در در بسته بندی اصولی بار به مشتری کمک می کنند.
 •         بارها از هم تفکیک شده و دسته بندی و بسته بندی کامل می شود.
 •         بار با رعایت تمام نکات ایمنی به داخل خودرو حمل بار منتقل می شود.
 •         چیدمان بار درون خودرو به خوبی انجام می شود.
 •         پس از اطمینان از محکم بودن بار خودرو به سمت مقصد حرکت می کند.
 •         در مقصد کارگران آموزش دیده بار را به محل اصلی با رعایت نکات امنیتی و تخصصی منتقل می کنند.
 •         کارگران در چیدن دوباره بار و دکوراسیون منازل و محل کار به مشتری کمک می کنند.

پس از اتمام کار و تحویل بار به مشتری یک چرخه از فعالیت های این مرکز حمل بار به پایان می رسد. پس از استراحت کامل ، نیروها برای خدمت رسانی به سایر هموطنان آماده می شوند و چرخه بعدی و حمل باری دیگر انجام می شود. و این چرخه ها تا ابد ادامه می یابد.

اگر شما هم برای برای حمل دارید ، درنگ نکنید و به خود شک راه ندهید ، گوشی را بردارید و با مشاوران باربری غرب تهران تماس بگیرید و چرخه بار خود را آغاز کنید.

شماره تلفن ما 1786 می باشد که می توان حتی با موبایل بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

سوالات متداول شما عزیزان 

آیا صداقت بار به تمام مناطق تهران خدمات می دهد؟

بله ، اتوبار صداقت بار در تمامی مناطق تهران خودرو های خود را ساکن کرده است و شما عزیزان از هر کجا که درخواست سرویس کنید در کوتاه ترین زمان خودرو و تیم حمل بار به محل شما اعزام می شود.

آیا صداقت بار با مجوز رسمی فعالیت می کند؟

بله ، صداقت بار از جمله معتبرترین شرکت های حمل و نقل در تهران می باشد که فعالیت خود را با مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران ارائه میدهد.

شماره تلفن های صداقت بار چنده؟

شماره تلفن ویژه صداقت بار 1786 می باشد که بدون پیش شماره حتی با موبایل می توانید تماس حاصل فرمایید.

آیا باربری غرب تهران به شهرستان هم خدمات باربری ارائه می دهد؟

بله ما در تیم حمل بار خود خدمات باربری به شهرستان ها را توسط خودرو های مناسب انجام میدهیم.

باربری صداقت بار خدمات مشاوره اسباب کشی می دهد؟

اتوبار صداقت بار برای مشتریان خود چت آنلاین در وب سایت قرار داده است که می توانید با استفاده از آیکون سمت راست قیمت و مشاوره با کارشناسان متخصص ما انجام دهید و همچنین بصورت شبانه روزی با شماره 1786 تماس حاصل فرمایید.

آیا باربری غرب تهران یعنی صداقت بار بیمه هم می کند؟

کلیه اثاثیه و لوازم شما از زمان شروع فعالیت تیم باربری صداقت بار ، تحت پوشش بیمه معتبر قرار می گیرد تا در صورت صدمه دیدن هزینه آن تمام کمال پرداخت شود. ارائه بیمه نامه و بارنامه در شروع باربری برای شما صادر می شود.